crosssearch

Objevte Jamajku

Poznávací zájezdy, Jamajka

Trasa zájezdu: Montego Bay o Ochio Rios o Port Antonio o Kingston o Black River o Negril Program: 1. den: sraz skupiny na letišti v Praze. Odlet na Jamajku. Přílet do Montego Bay, transfer do hotelu v oblasti Ocho Rios, ubytování, indivuduální volno, nocleh. 2. den:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Montego Bay o Ochio Rios o Port Antonio o Kingston o Black River o Negril

Program: 1. den: sraz skupiny na letišti v Praze. Odlet na Jamajku. Přílet do Montego Bay, transfer do hotelu v oblasti Ocho Rios, ubytování, indivuduální volno, nocleh.

2. den: snídaně. Následuje osvěžení - obléknout do plavek, zabalit ručníky, vzít kameru, navštívíme atrakci číslo 1 - vodopády Dunn`s River. Vodopády jsou řazeny jako svatební koláčky a s pomocí zkušeného průvodce můžete vyšplhat až nahoru. Plavání ve svěžím skalním bazénu a masáž kaskádovými peřejemi. Následuje cesta podél severovýchodního pobřeží, která vede bohatou, zelenou přírodou, banánovými plantážemi a panenským pobřežím. Město Port Antonio bylo jedním z domovů divokých holly­woodských večírků herce Errola Flynna a jeho hostů, nyní je ale tichým oblastním městečkem, krátká prohlídka města. Ubytování, nocleh.

3. den: snídaně. Cesta do hlavního města - Kingstonu. Kingston je kosmopolitní, hektické a moderní město se sídly vládních úřadů, avšak skrývá i mnoho historických památek. Návštěva Domu Reggae, což je Muzeum Boba Marleyho (vstupné není v ceně), po obědě prohlídka koloniálního domu Devon House (vstupné není v ceně). Následuje cesta do Mandeville, která nás povede kopcovitou a bujně porostlou krajinou, město často nazývají nejangličtější město Jamajky. Město vděčí své prosperitě těžbě bauxitu (výroba hliníku), jehož je Jamajka světově největším vývozcem. Cesta přes Spur Tree Hill, tyčící se 610 m nad bambusovou cestou (Bamboo Avenue), a skrz hojná rašeliniště a močály Černé řeky. Pozorování fauny a flóry na březích řeky. Nocleh v hotelu v okolí.

4. den: snídaně. Projížďka lodí po nejdelší řece ostrova, pozorování fauny, flóry, krmení krokodýlů. Cesta k vesnicím, které jsou vyhlášená vynikajícími rybími restauracemi. V odpoledních hodinách návrat do oblasti Negril s překrásnou 10 km dlouhou pláží, nocleh.

5.-7. den: pobyt v letovisku Negril ve 3* hotelu se snídaní.

8. den: snídaně, individuální volno. Transfer na letiště Montego Bay, odlet do Prahy. Možnost prodloužení pobytu ve středisku Negril na libovolný počet nocí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000