crosssearch

Jamajka - za poznáním ostrova a relaxem na plážích

Poznávací zájezdy, Jamajka

Montego Bay o Ocho Rios o Port Antonio o Kingston o Black River o Negril

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Montego Bay o Ocho Rios o Port Antonio o Kingston o Black River o Negril

Program

1. den:
odlet z Prahy přímým letem bez přestupů. Přílet do Montega Bay. Následuje přejezd do Ocho Rios, asi 1,5 hod. Ubytování v turistickém letovisku Ocho Rios. Dle časových možností prohlídka centra s obchůdky, restauracemi.

2. den:
snídaně. Návštěva jedné z nejoblíbenější atrakce ostrova - vodopádů Dunn´s River Waterfalls. Možnost koupání ve vodopádech a jezírkách, které tvoří řeka nebo na pláži. S průvodcem je možné vystoupat v korytu řeky - vodopádu, až na vrchol. Přejezd podél pobřeží do Port Antonio, cestou uvidítě banánové plantáže, tropickou přírodu. Po příjezdu do Port Antonio ubytování. Port Antonio je menší klidné letovisko.

3. den:
snídaně. Příjezd do Kingstonu, návštěva a prohlídka hlavního města ostrova. Můžete zde obdivovat budovy divadel, muzeí, ambasád, ale také vládní budovy. Návštěva Muzea Boba Marleyho, legendy reggae, nebo koloniálního domu Great House, Devon House. Přejezd do Treasure Beach, ubytování a nocleh.

4.den:
snídaně. Návštěva Black River - neprobádaná oblast jižní Jamajky. Návštěva vodopádů Y.S. - průzračné proudy vody padající kaskádami vytvářejí na nejnižší úrovni ohromné bazény pro plavání. Projížďka lodí po řece, kde můžete narazit na krokodýly. Večer přejezd přes Alperton do Negrilu, návštěva Ricks Café Sunset. Pozorování úžasného západu slunce v baru nad útesy. Ubytování v Negrilu v hotelu dle výběru.

5.-11.den:
pobyt v hotelu dle výběru, relax na plážích Negrilu (případně v jiném letovisku), možnost výletů v místě pobytu.

12.den:
snídaně, transfer na letiště do Montego Bay a odlet do Prahy.

13.den:

přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000