crosssearch

To Nejlepší Z Izraele (Package)

Poznávací zájezdy, Izrael

Atraktivní program, vstupy v ceně, komplexní poznání biblických památek a míst.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Tel Avivu.

2.den: Přílet do Tel Avivu, okružní jízda Tel Avivem, krátká prohlídka starobylé Jaffy. Odjezd na sever země do oblasti Galilea. Cestou zastávka v Caesarei s prohlídkou římského amfiteátru a vykopávek antického města, Haifě, kde navštívíme horu Karmel odkud se otvírá nádherný pohled na celé město s přístavem, a Akku s návštěvou podzemního křižáckého města a historického přístavu. Večeře a nocleh v Tiberias.

3.den: Snídaně, výlet lodí po Genezaretském jezeře, návštěva Kapernaum, místa narození apoštola Petra, Tabghy, kde se udál zázrak dělení chleba a ryb a Hory blahoslavení, večeře a nocleh v Tiberias.

4.den: Snídaně, odjezd do Jeruzaléma. Po cestě prohlídka Nazaretu s návštěvou chrámu Zvěstování, zastávka v Yardenitu, místa křtu na řece Jordán a prohlídka Beit Shean, rozlehlého areálu římských vykopávek. Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

5.den: Snídaně, odjezd k Mrtvému moři. Zastávka v Qumránu, proslulé naleziště svitků s texty Starého zákona. Výlet na pevnost Massada na jejíž vrchol se dopravíme lanovkou. Odpoledne volno s možností koupání v Mrtvém moři. Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

6.den: Snídaně, celodenní prohlídka Jeruzaléma zahrnující Staré město vč. křesťanské a židovské čtvrti (Křížová cesta, chrám Sv. Hrobu, Zeď nářků, Cardo, Sion s hrobkou krále Davida atd.). Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

7.den: Snídaně, pokračování v prohlídce Jeruzaléma, Olivetská hora s panoramatickým pohledem na město, návštěva Getzemanské zahrady a chrámu Národů, panoramatická okružní jízda novými částmi Jeruzaléma, zastávka u izraelského parlamentu, návštěva izraelského muzea a památníku holocaustu Yad Vashem. Odpoledne výlet do Betléma s prohlídkou chrámu Narození páně, návrat do Jeruzaléma, večeře a nocleh.

8.den: Snídaně, dopoledne volno v Jeruzalémě, odpoledne odjezd do Tel Avivu, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000