crosssearch

Mrtvé moře a metropole Izraele

Poznávací zájezdy, Izrael

Mrtvé moře a metropole Izraele

Konečná cena za osobu od: 37 191 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den
PRAHA - TEL AVIV - JAFFA - JERUZALÉM

Sraz před odbavovací přepážkou pořádající CK na letišti Praha - Ruzyně v 07.40 hod. - již 3 hodiny před odletem, odbavení do Tel Avivu. V 10.40 hod. odlet linkou izraelské letecké společ­nosti El Al do Tel Avivu. Prohlíd­ka starobylé Jaffy, která leží pouhých 5 km od Tel Avivu. Odjezd do Jeruza­léma. Večeře. Nocleh v Jeruzalémě.

2. den JERUZALÉM

Snídaně. Prohlídka Jeruzaléma (Chrámo­vá hora, Skalní dóm, Zeď nářků, hora Sión, Olivetská hora, Getsemanská za­hra­da, chrám Národů, Křížová cesta Via Dolorosa se 14 zastaveními, chrám Božího hrobu). Do Zdi nářků, nejsva­tějšího místa na naší planetě, budete moci vložit své přání. Tři velká nábožen­ství (judaismus, křesťanství, islám) považují Jeruzalém za ,,Svaté město´´. Jeruzalém se rozkládá v Judských horách na hranici úmoří Středozemního a Mrtvého moře, na okraji Judské pouště. Snad žádné jiné město nemá tak barvitou a složitou historii, atmo­sfé­ra města je skutečně nepopsa­telná a nepřenosná. Večeře. Nocleh .

3. den
JERUZALÉM - EIN BOKEK

Snídaně. Odjezd z Jeruzaléma Judskou pouští k Mrtvému moři do lázeňského střediska Ein Bokeku, koupání v léči­vém Mrtvém moři. Večeře. Nocleh.

4. - 6. den EIN BOKEK

Snídaně. Možnost koupání v Mrtvém moři. Každý by měl alespoň jednou za život navštívit Mrtvé moře, nejníže položené místo na naší planetě (408 metrů pod úrovní světového oceánu) a přesvědčit se, že zeměpisci ani lékaři nelžou. Zdejší prostředí s vodou plnou minerálů, se sluncem bez škodlivého záření a s ovzduším bohatým na kyslík se osvědčilo při léčbě mnoha kožních, revmatických, dýchacích a svalových chorob. Zejména nemocní lupénkou mluví o Mrtvém moři jako o zázraku a nejefektivnějších lázních světa. Hotely poskytují svým hostům nejen plné pohodlí, ale i výborné stravování odpovídající danému klimatu a zdravotním potížím. Na plážích je k dispozici černé léčivé bahno, kterým se natírají nejen choří, ale i mladé krasavice, aby byly ještě krásnější. Nebe je zde téměř celý rok bez mraků a sluneční záři se můžete vydávat bez strachu z ozónové díry. Večeře. Nocleh v Ein Bokeku.

7. den
EIN BOKEK - TEL AVIV

Snídaně. Odjezd z Ein Bokeku do Tel Avivu. Okružní jízda po Tel Avivu s ně­ko­lika zastávkami. Tel Aviv se nachází na břehu Středozemního moře, jméno Tel Aviv znamená v hebrejštině kopec (tel) a jaro (aviv). Možnost koupání ve Středo­zemním moři. Večeře. Nocleh.

8. den TEL AVIV - PRAHA

Transfer na letiště, odlet z Tel Avivu do Prahy. Přílet do Prahy na letiště Praha - Ruzyně.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Tel Aviv - Praha
3 noclehy v 3* hotelech během okruhu
4 noclehy v 3*, 4* nebo 5* hotelech u Mrtvého moře
6 snídaní, 7 večeří
veškeré autobusové transfery během okruhu
služby česky mluvícího průvodce (při počtu minimálně 16 osob), jinak služby anglicky mluvícího průvodce
služby místních průvodců po trase
asistenci partnerské CK z Izraele
všechny prohlídky a vstupy dle programu

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letištní taxy 20,- USD
fakultativní výlety a vstupy mimo program
pojištění

Poznámka: Změna programu a letových časů vyhrazena. Při počtu 15 a méně účastníků ceny na vyžádání.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000