crosssearch

Klasický okruh po Svaté zemi

Poznávací zájezdy, Izrael

Tel Aviv o Caesarea o Haifa o Akko o Galilejské jezero o Tabgha o Capernaum o Beit Še´an o Tel-Aviv o Jeruzalém o Qumrán o Massada o Mrtvé moře o Nazareth o Tel Aviv

Konečná cena za osobu od: 36 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Tel Aviv o Caesarea o Haifa o Akko o Galilejské jezero o Tabgha o Capernaum o Beit Še´an o Tel-Aviv o Jeruzalém o Qumrán o Massada o Mrtvé moře o Nazareth o Tel Aviv

Program

1.den:
noční odlet z Prahy, přílet v časných ranních hodinách do Tel Avivu. Ubytování. Po snídani cesta do blízké Caesareje, města s římským amfiteátrem a byzantským akvaduktem. Dále Haifa, podzemní křižácké město Akko. Večer příjezd do Tiberiasu. Večeře. Po večeři je možná procházka po březích Galilejského jezera. Nocleh.

2.den:
snídaně. V ranních hodinách plavba lodí po Galilejském jezeře do Tabghy, kde je bazilika Rozmnožení chlebů a ryb, prohlédnete si ruiny staré synagogy a druhé Ježíšovo město, Capernaum. Cesta pokračuje přes Golanské výšiny do města Beit Še´an, nejrozsáhlejší archeologické lokality v Izraeli. Návrat do Tiberiasu, večeře a nocleh.

3.den:
snídaně. Cesta do Nazaretu, prohlídka, poté přesun do Tel Avivu, okružní jízda městem. Zastávka ve staré Jaffě, nejstarší a nejmalebnější části Tel Avivu. Na závěr dne přejezd do Jeruzaléma na ubytování, večeři a nocleh.

4.den:
snídaně. Podrobná prohlídka Jeruzaléma, Staré město i nové moderní budovy, kromě jiného vystoupíte na horu Olivetskou, navštívíte hrob Svaté Panny a hrob krále Davida. Křížovou cestou (Via Dolorosa) projdete ke Zdi nářků (možnost vsunout papírek s přáním). Budova Knessetu i slavný památník holocaustu Yad Vashem. Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

5.den:
snídaně. Volný den v Jeruzalémě. Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

6.den:
snídaně. Návštěva města Qumrán (svitky biblických textů Starého zákona). Pokračování do Massady - pouštní pevnosti postavené králem Herodem. Výstup lanovkou. Na zpáteční cestě zastávka v Ein Gedi a odpočinek u Mrtvého moře (možnost koupání). Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

7.den:
v časných hodinách transfer na letiště a návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000