crosssearch

Izrael a Jordánsko

Poznávací zájezdy, Izrael

Trasa zájezdu: Tel-Aviv o Jeruzalém o Caesarea o Akko o Nazareth o Galilejské jezero o Gerasa o Amman o Madaba o Shobak o Petra o Mrtvé moře o Tel-Aviv

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 16

1. den

Odlet z Prahy. Přílet do Tel-Avivu a přejezd do Jeruzaléma na celodenní prohlídku. Večeře a nocleh.

2. den

Snídaně. Cesta k pobřeží do Tel-Avivu, projížďka městem a prohlídka staré části Jaffo. Dále románský komplex v Caesaree. Pokračování přes Haifu do podzemního křižáckého města Akko. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva Nazarethu. Cesta ke Galilejskému jezeru, návštěva Tabghy, Baziliky rozmnožení a Capernaum. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Jízda směrem k jordánské hranici přes most Šejcha Hussaina, vyřízení vstupních formalit. Románské město Gerasa s dochovanými kolonádami a sloupovím, římskými lázněmi i chrámy. Večeře a nocleh v Ammanu.

5. den

Po snídani cesta do Madaby (mozaika mapy Svaté země). Dále hora Nebo (vyhlídka na Jericho, Jordánské údolí a Mrtvé moře). Návštěva byzantského kostela. Pokračování směrem ke křižáckému hradu Shobaku, dále údolí Wadi Musa, dojezd do Petry. Večeře a nocleh v okolí Petry.

6. den

Snídaně. Projížďka na koních v Petře kaňonem Siq, dále pěšky po areálu původního města Nabatejců. Prohlídka nejzajímavějších staveb – pokladnice s hroby nabatejských králů, Obelisk, vyhlídka. Večer návrat do Ammanu, večeře a nocleh.

7. den

Po snídani cesta směrem zpět do Izraele se zastávkou u Mrtvého moře a návštěva jeskyně v Qumránu. Relax s možností koupání v Mrtvém moři. Odjezd směrem do Tel-Avivu. Večeře a nocleh.

8. den

Dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000