crosssearch

Grand tour Izraelem

Poznávací zájezdy, Izrael

Trasa zájezdu: Tel-Aviv o Caesarea o Galilejské jezero o Tabgha o Capernaum o Yardenit o Jeruzalém o Betlém o Qumrán o Massada o Ein Gedi o Mrtvé moře o Eilat o Tel-Aviv

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 20

1. den

Odlet z Prahy po půlnoci a přílet v ranních hodinách do Tel-Avivu. Krátký odpočinek, prohlídka města, především starobylé části Jaffo. Cesta podél pobřeží s návštěvou římského amfiteátru v Caesareji, podzemní křižácké město Akko, hora Karmel, odpolední příjezd do Tiberias na břehu Galilejského jezera. Večeře a nocleh.

2. den

Snídaně. Projížďka po jezeře na lodi, návštěva Tabghy (kostel Rozmnožení chlebů a kostel Petrova primátu), Capernaum (místo několika zázraků, jež učinil Ježíš), Hory Blaženství. Návštěva Yardenitu (místo pravděpodobného Ježíšova křtu). Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně a přejezd Jordánským údolím do Jeruzaléma. Prohlídka Jeruzaléma (Olivetská hora, Getsemanské zahrady, hradby, Kostel Národů). Ubytování v hotelu v Jeruzalémě, večeře a nocleh.

4. den

Po snídani následuje celodenní prohlídka Svatého města (Staré město s Východní bránou, Zeď nářků, Chrám, Via Dolorosa, Svatý hrob na Golgotě, Zahradní hrobka). Procházka Židovskou a Arménskou čtvrtí. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Volný den v Jeruzalémě. Projděte si znovu staré uličky a vydejte se po stopách Křížové cesty. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně a projížďka západem města (Parlament, hora Herzel) až k muzeu holokaustu Yad Vashem (muzeum dětských obětí včetně sbírek z Československa). Odpoledne přejezd do Betléma, prohlídka chrámu Narození Páně. Návrat do Jeruzaléma, večeře a nocleh.

7. den

Po snídani odjezd k Mrtvému moři, zastávka v Qumránu (naleziště biblických svitků). Lanovkou na Massadu (opevněná pevnost krále Heroda), přírodní rezervace Ein Gedi (dle možností prohlídka kibucu Arad, kde se vyrábí kosmetika z minerálů z Mrtvého moře). Možnost koupání a relaxace v Mrtvém moři. Večeře a nocleh.

8. den

Snídaně, volné dopoledne u Mrtvého moře a odpoledne přejezd do oblíbeného turistického letoviska Eilatu. Okružní jízda Eilatem. Večeře a nocleh.

9. den

Snídaně, volný den v Eilatu, fakultativně návštěva Oceanária či šnorchlování na Korálovém pobřeží.

10. den

Snídaně, volný den v Eilatu, fakultativně výlet do jordánské Petry. Večeře, nocleh.

11. den

Snídaně. Dopoledne odjezd směrem do Tel-Avivu, zastávka v Národním parku Timna. Příjezd do Tel-Avivu, večeře a nocleh (v případě prodloužení pobytu v Eilatu následuje po snídani přejezd do zvoleného hotelu a volné dny do odletu).

12. den

Snídaně a ranní odlet do ČR.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000