crosssearch

Za Krásami Toskánska

Poznávací zájezdy, Itálie

Odjezd z Brna v odpoledních hodinách do Itálie Příjezd do Florencie - města, ve kterém žilo a působilo několik velikánů renesance a tak zde dnes můžeme obdivovat mnohá mistrovská sochařská díla a umělecké poklady. Během okružní prohlídky uvidíme Palazzo Vecchio na Piazza...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z Brna v odpoledních hodinách do Itálie

2. den:
Příjezd do Florencie - města, ve kterém žilo a působilo několik velikánů renesance a tak zde dnes můžeme obdivovat mnohá mistrovská sochařská díla a umělecké poklady. Během okružní prohlídky uvidíme Palazzo Vecchio na Piazza della Signoria, kopii Michelangelova Davida, baziliku Santa Croce s hrobkami Michelangela, Galilea a Machiavelliho. Zastavíme se u Giottova legendární zvonice Kampanilla, u velkolepého chrámu Santa Maria del Fiore a obhlédneme si i Ponte Vecchio, nejstarší most přes řeku Arno. Navštívíme dům Danteho, projdeme kolem baptisteria San Giovanni a baziliky San Lorenzo. Na náměstí Piazza Republica si uděláme pár zajímavých záběrů historických kavárniček Cafe Gilli a Paszkowski. Ubytování v hotelu, volný program, nocleh.

3. den:
Po snídani budeme pokračovat v objevování krás idylického Toskánska. Čeká nás cesta do malebného městečka Lucca, ležícího v zeleném údolí severozápadně od Florencie. Prohlédneme si velkolepý chrám San Michele in Foro, stojící na místě bývalého římského fóra, dobře zachované opevnění, římský amfiteátr a jiné památky, které jsou živým svědectvím bohaté minulosti. Pak navštívíme městečko Pisa, kde uvidíme baptisterium z 12. století a vyfotíme se u známé šikmé věže na Piazza dei Miracoli. Návrat do Florencie, nocleh.

4. den:
Snídaně, odjezd do Benátek, prohlídka města. Začneme na Náměstí Sv. Marka, kam se dopravíme lodí. Podíváme se na stejnojmennou baziliku, zvanou též Zlatá bazilika, která stojí v bezprostřední blízkosti Dóžecího paláce, sídla benátských vládců. Uvidíme Most nářků (Ponte di Sospiri) i první kamenný benátský most Ponte di Rialto; jeden ze čtyř, které přemosťují Velký kanál. Odpoledne volný program, který můžete využít i na návštěvu některého z blízkých ostrovů. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den:
Příjezd do Brna.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, přepravu dle programu, 2x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji v 3* nebo 4* hotelu se snídaní, služby českého (slovenského) průvodce, pojištění proti úpadku CK, DPH, pobytovou taxu, přepravu vaporettem (vodní taxi)

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů, cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000