crosssearch

Velký okruh jižní Itálií

Poznávací zájezdy, Itálie

Nejoblíbenější zájezd - Florencie, Neapol, Ischia, Pompeje, Vesuv, Sorrento, Capri, Řím, Vatikán

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nejoblíbenější zájezd - Florencie, Neapol, Ischia, Pompeje, Vesuv, Sorrento, Capri, Řím, Vatikán
 

Program zájezdu

1. den: odjezd v odpoledních hodinách přes ČR a Rakousko, Slovensko nebo Německo.
2. den: v ranních hodinách příjezd do Florencie, starobylé metropole Toskánska. Pěší procházkou se dostaneme k jedné z největších křesťanských staveb světa - dómu Maria del Fiore, dále ke Campanile a Baptistériu, Gallerii Degli Uffizi, náměstí Republiky s palácem a světoznámou Michelangelovou sochu Davida se závěrem u Mostu zlatníků. Procházka Florencií trvá cca 1,5 hodiny. Odjezd do oblasti Neapolského zálivu, ubytování, možnost koupání v moři (duben + říjen i v termálních bazénech na Ischii) večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd autobusem do továrny na výrobu kamejí s možností nákupu šperků z korálů. Poté odjezd k sopce Vesuv ( vstup 8-, EUR/ os. ) a pěší výstup k samotnému jícnu vulkánu. Následuje návštěva Pompejí ( vstup 11 EUR/ os., + 5 EUR / os. za italského průvodce a sluchátka ), prohlídka bývalého antického města, jež bylo zničeno a zasypáno v r. 79 při výbuchu sopky. Poté návštěva obchodního domu v Sorrentu. Odjezd na hotel, možnost koupání v bazénu a v moři, večeře, nocleh.
4. den: po snídani odjezd autobusem do Sorrenta – procházka městem do přístavu, jízda lodí na malebný ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších v Tyrhenském moři. Pro¬hlídka ostrova, měst Capri a Anacapri, případně vily San Michel a Monte Solara - nejvyššího vrcholu ostrova, z něhož je velkolepý výhled na celý ostrov, Neapolský záliv, Vesuv a okolní ostrovy. Dále je možná okružní plavba lodí kolem ostrova. Navečer odjezd lodí do Neapole, hodinová projížďka naším autobusem po centru města včetně slavné Santa Lucie. Navečer návrat na hotel, možnost koupání v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den = 73 EUR/ os..
5. den: po snídani odjezd z hotelu do přístavu Pozzouli, přejezd trajektem na termální ostrov Ischia, kde následuje okruh ostrovem italským klimatizovaným autobusem. Uslyšíte o historii ostrova a uvi¬díte z nadhledu např. Aragonský hrad, městečka Ischia Porto a Ponte, zastavíte na krásné vyhlídce v Serrara Fontana, čeká vás zastávka na poloostrůvku Sant‘ Angelo s prohlídkou centra. Ve Foriu v restauraci Belvedere nebo v hotelu Royal Plam 4*. Je možno objednat a ochutnat fritované mořské plody (krevety, langusty, cho¬botnice, mušle), nebo králíka na ischitánský způsob (16€/os.). Dále zde můžete ochutnat i zakoupit ischitán¬ská vína a likéry. Odpoledne možnost koupání v moři nebo v termálních bazénech (hotel 4*). V podvečer přejezd trajektem na pevninu, možnost koupání v moři, večeře, nocleh. Cena za program na tento den = 39 EUR/ os..
6. den: po snídani odjezd do Říma, přeprava metrem do centra města, kde následuje půldenní prohlídka s průvodcem. Ve Vatikánu prohlídka Svatopetrského náměstí a křesťanského chrámu sv. Petra. Dále uvidíme Andělský hrad, Pantheon, náměstí Navone, fontánu di Trevi, Kapi¬tol a památník Emanuela II., Forum Romanum a Koloseum, atd.. Cena za program v Římě cca 11 EUR/ os. Večer odjezd do České republiky.
7. den: v odpoledních hodinách návrat do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000