crosssearch

Velikonoce v Toskánsku

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách. Transfer přes Slovensko a Rakousko do Itálie. 2.den: V ranních hodinách příjezd do FLORENCIE, kde si začneme užívat krásný den v kolébce renesance. Během prohlídky uvidíme Palazzo Vecchio na Piazza della...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z ČR ve večerních hodinách. Transfer přes Slovensko a  Rakousko do Itálie.
2.den:
V ranních hodinách příjezd do FLORENCIE, kde si začneme užívat krásný den v kolébce renesance. Během prohlídky uvidíme Palazzo Vecchio na Piazza della Signoria, kopii Michelangelova Davida, baziliku Santa Croce s hrobkami Michelangela, Galilea a Machiavelliho, velkolepý chrám Santa Maria del Fiore. Prohlédneme si i Ponte Vecchio, unikátní a zároveň nejstarší most přes řeku Arno. Uvidíme také dům Danteho, baptisterium San Giovanni a baziliku San Lorenzo. Na náměstí Piazza Republica rozchod a volný program. Možnost návštěvy slavné galerie umění - Uffizi. Ve večerních hodinách transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
3. den:
Po snídani v hotelu transfer do SEINY. V jejím historickém centru si podíváme Palazzo Publico s věží Torre del Mangia (88 m) a náměstí Piazza del Campo. Pokračování do středověkého městečka MONTERIGGIONI. Městské opevnění z 13 stol. má 14 věží, dvě brány a uvidíme i jeho náměstí Piazza Roma. Je to jedno z míst, která musíte v Toskánsku určitě navštívit. Poté následuje kamenné středověké "město věží" - SAN GIMIGNANO (UNESCO), které stojí na místě bývalého etruského osídlení. Uvidíme Baziliku di Santa Maria Assunta, Dóm, Palazzo del Popolo a náměstí Piazza della Cisterna. Na závěr dne si Toskánsko vychutnáme ve velkolepém gastronomickém stylu. Čeká nás degustace vín z oblasti Chianti spojena i se školou vína, ve které nám vysvětlí, jak správně degustovat víno ??a jak kombinovat víno ??s jídlem. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
4. den:
Po snídani přesun do města VOLTERRA, které bylo dávným centrem etruské civilizace. Během krátké prohlídky uvidíme náměstí Piazza dei Priori se stejnojmenným palácem z 13. století, římský amfiteátr a katedrálu Santa Maria Assunta z 13. století, která uchovává mistrovská malířská díla a fresky. Odpoledne budeme pokračovat v cestě do známého města PISA, kde uvidíme Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli, UNESCO) s baptisteriem z 12. stol. s katedrálou, i známou Šikmou věž (Torre Pendente, 58 m). Večer transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

5.den:
Snídaně v hotelu, poté volný program. Odpoledne přesun do nedalekého městečka LUCCA, kde během krátké prohlídky uvidíme Piazza San Michele, jakož i Piazza Napoleone. Ve večerních hodinách odjezd autobusu domů.
6. den:
Příjezd na Slovensko v ranních hodinách, následuje transfer do ČR

 

Cena zahrnuje

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem přepravu dle programu 3x ubytování v dvou / tří-lůžkovém pokoji v min. 3 * hotelu se snídaní degustaci vín a "Školu vína" služby slovenského průvodce DPH • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů fakultativní program komplexní cestovní pojištění pobytovou taxu příplatek za místenku

Povinné příplatky

pobytová taxa 3-4 / os. / den (platí se přímo v hotelu)

Jiné Příplatky

příplatek za jednolůžkový pokoj 2.590 Kč/pobyt

Poznámka

Změna programu vyhrazena

CK si vyhradzuje právo na zmenu typu autobusu podľa počtu prihlásených klientov.

 
Občanům ČR, kteří cestují s nezletilými osobami a přitom nejsou jejich zákonnými zástupci doporučujeme, aby si před odjezdem opatřili souhlasné prohlášení zákonného zástupce nezletilého v italském nebo anglickém jazyce (vhodné je přiložit i fotokopii rodného listu nezletilého). Jedná se o preventivní opatření, které v mnoha případech zamezilo zbytečným komplikacím a usnadnilo cestování.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 38 Kč / os. / den • místenka 270,- Kč / os.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000