crosssearch

Údolí zázraků a vesnice UNESCO, Přímořské Alpy

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

Málokde jsou si dvě země tak blízké kouzelnou krajinou, kulturou architektury a výbornou gastronomií jako v oblastí Přímořských Alp, Francouzské a Ligurské riviéry. Romantika horských mesteček borg a rybářských vesnic pod ochranou UNESCO vás určitě okouzlí, nad tajemnými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Málokde jsou si dvě země tak blízké kouzelnou krajinou, kulturou architektury a výbornou gastronomií jako v oblastí Přímořských Alp, Francouzské a Ligurské riviéry. Romantika horských mesteček borg a rybářských vesnic pod ochranou UNESCO vás určitě okouzlí, nad tajemnými rytinami vysoko v horách v Údolí zázraků se tají dech a koupání na riviéře osvěží.

Program zájezdu:

1.den (ne): Odjezd z Prahy v poledních hodinách

2.den (po): STUPINIGI lovecký zámek savojské dynastie (UNESCO), barokní bazilika LA SUPERGA s vyhlídkou na Turín a moře, variantně termální lázně TERME DI VALDIERI , procházka botanickou zahradou a údolím nebo výlet k ledovci do VALLONE DI LOUROUSE.

3.den (út): Celodenní turistika v NARODNIM PARKU MERCANTOUR, VALLEE DES MEVEILLES (UNESCO), okruh s průvodcem mezi legendárními rytinami ve skalách Údolí zázraků, několik tras podle náročnosti, cesta terénními vozy.

4.den (st): Kouzlo jihu Ligurie, letovisko SAN REMO, město festivalů, staré město La Pigna s pitoreskními uličkami, IMPERIA, typické městečko italské riviéry, koupání na plážích Ligurské riviéry, podle času možnost pěšky po antické cestě Via Julia Augusta s nádhernými výhledy. ALBENGO, stará obchodní čtvrť obklopená hradbami, baptisterium s fragmenty mozaik, Loggia dei Quatro Canti, kdysi centrum římského města Albigaunum, most Pontelungo z 12. století, podvečerní atmopsféra Ligurské riviéry.

5.den (čt): Krátká prohlídka JANOVA, putování z CAMOGLI (vysoké domy, hrad) lodí k opatství San Fruttuoso z 8. století, romantické koupání na malé pláži před opatstvím, pěšky cca 2,5 hod nebo lodí do malebného městečka PORTOFINA u zátoky tolik oblíbeného celebritami, letovisko RAPALLO, promenáda, hrad, fakult. možnost lanovkou nebo pěšky k Santuariu di Montallegro (612 m) s krásnými výhledy na zátoku.

6.den (pá): Opevněné městečko VARESE LIGURE („borgo rotondo“), turistika na PASSO DELLA CAPPELLETTA, panoramatická cesta s dalekými výhledy na Passo Cento Croci.

7.den (so): Unikátní oblast typických přístavních vesniček CINQUE TERRE (UNESCO), kombinace turistiky s cestováním vlakem po pobřeží, koupání ve vlnách Ligurského moře, návštěva vesniček (MONTEROSSO, VERNAZZA, CORNIGLIA, MANAROLA, RIOMAGGIORE), případně možnost lodí do PORTOVENERE, fakultativně lodí na ostrov Isola Palmaria a koupání.

8.den (ne): Návrat do Prahy odpoledne.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování v hotelu
* 3x snídaně
* průvodce

Cena nezahrnuje:

* 2x snídaně 300 Kč
* 1x večeře 500 Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000