crosssearch

Turistika u italských jezer

Poznávací zájezdy, Itálie

Tento zájezd Vás zavede za romantikou italských jezer, kde se nad modrozelenou hladinou tyčí majestátní vrcholky hor. Pěší turistika v kulise této nádhery patří k jedinečným zážitkům.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd Vás zavede za romantikou italských jezer, kde se nad modrozelenou hladinou tyčí majestátní vrcholky hor. Pěší turistika v kulise této nádhery patří k jedinečným zážitkům.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): Den věnovaný výletu v nejkrásnějších partiích vápencového pohoří DOLIMITY. LAGO MOLVENO – krásné jezero v oblasti nedaleko města Trento, nad kterým se majestátně tyčí vrcholky východní stěny masivu BRENTA. Pěší výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO. V podvečer odjezd na ubytování k jezeru Lago di Garda.

3.den (ne): Putování u jezera LAGO DI GARDA – jednoho z nejkrásnějších italských jezer. Ráno procházka podél jižního břehu malebného jezera LAGO DI LEDRO s výhledy na protější mohutné majestátní vrcholky Cima Peri, Cima d´Oro . Poté pěší výlet skalnatou krajinou s výhledy na okolní přírodu a jezero do lázeňského městečka RIVA DEL GARDA. Možnost procházky k VODOPÁDŮM DEL VARONE.

4.den (po): Výlet do městečka MALCESINE na východním břehu jezera Lago di Garda pod pohořím Monte Baldo. MONTE BALDO – celodenní pěší turistika na hřebeni Monte Baldo. Možnost výjezdu lanovkou, putování krásnou přírodou panoramatickou cestou na CIMA DELLE POZZETE, z vrcholků Monte Baldo se naskýtají nádherné výhledy nejen na Lago di Garda, ale také na masív Brenta a Adamello.

5.den (út): Zastávka u jezera LAGO D´ISEO – divoké scenérie, vysoké horské štíty, malebné vesničky a krásné malé jezero s hlubokou modrou vodou. BERGAMO – staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.) MILANO – moderním, životem pulsující metropole Lombardie, kde se mezi luxusními obchody a elegantními kancelářskými budovami nachází i jedinečná gotická katedrála, nejslavnější operní dům na světě a další pozoruhodnosti.

6.den (st): Celodenní výlet k LAGO DI LUGANO a okolí. Výjezd pozemní lanovkou na MONTE BRÉ (925 m) a pěší okruh s výhledy na Lago di Lugano i do širokého okolí přes Bré, Cureggiu na Alpe Bolla a dále až na vrchol MTE. BOGLIA (1516 m) a sestup zpět na Monte Bré, sjezd do Lugana lanovkou. Doba chůze cca 4,5 hod. V LUGANU si prohlédneme starou část města a zajímavý park u jezera. V CASLANU se zastavíme na exkurzi v čokoládovně, kde budete mít i možnost ochutnat a nakoupit čokoládu v podnikové prodejně.

7.den (čt): Významné středisko u LAGO DI MAGGIORE STRESSA s krásnými paláci. Výjezd lanovkou na vrchol MOTTARONE – nádherné výhledy na několik velkých jezer a až na vrchol Monte Rosy, 2. nejvyšší vrchol Alp. Možnost sestupu na mezistanici lanovky (zde se nachází alpská botanická zahrada) nebo až do Stressy. Ze Stresy plavba lodí (loď i lanovky se platí na místě) na největší z Boromejských ostrovů ISOLA BELLA k nádherné vile s rozlehlými zahradami. Večer odjezd do ČR.

8.den (pá): Návrat do Prahy ráno.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování v hotelu
* 5x polopenzi
* vedoucí zájezdu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000