crosssearch

Toskánské skvosty

Poznávací zájezdy, Itálie

Trasa zájezdu: Florencie o Siena o Volterra o San Gimignan o Pisa o Portoferraio Program: 1. den: v odpoledních hodinách odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie. 2. den: celodenní návštěva Florencie, která je přímo nabitá uměním, kulturou a dějinami. Nocleh. 3. den:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Florencie o Siena o Volterra o San Gimignan o Pisa o Portoferraio

Program:

1. den: v odpoledních hodinách odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie.

2. den: celodenní návštěva Florencie, která je přímo nabitá uměním, kulturou a dějinami. Nocleh.

3. den: kouzelné toskánské město Siena se středověkým centrem plným gotických památek jako např. Mušlové náměstí nebo Dóm. Následuje přejezd na další prohlídku, tentokrát městečka Volterra, známého dlouhou tradicí ve výrobě a zpracování alabastru. Návštěva etruského muzea, které se pyšní bronzovou soškou Ombra della Sera (Večerní stín), návštěva alabastrové dílny. Poslední zastávku uděláme v jednom z nejatraktivnějších míst Toskánska, San Gimignanu, obehnaném hradbami a třinácti historickými rodovými věžemi, které dokreslují středověký obraz města. Nocleh.

4. den: návštěva Pisy proslulé šikmou věží Torre Pendente i řadou dalších památek, jakými jsou Dóm, Baptisterium, Dómské muzeum či muzeum sinopií. Výlet lodí na Elbu okružní jízda po ostrově. Ubytování a nocleh na Elbě.

5. den: prohlídka přístavu a hlavního města Elby Portoferraio. Koupání. Ve večerních hodinách návrat na pevninu, odjezd zpět přes Rakousko do ČR.

6. den: v dopoledních hodinách návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000