crosssearch

To Nejlepší Z Korsiky, Sardínie A Sicílie

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1. den: přílet do Olbie, města na severovýchodě Sardinie, které spojuje Sardinii s Itálií. Jde o starověké město a jeho název pochází z řeckého původu, dle legendy byla Olbia založena Řeky. Transfer na ubytování. Individuální volno, večeře...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 přílet do Olbie, města na severovýchodě Sardinie, které spojuje Sardinii s Itálií. Jde o starověké město a jeho název pochází z řeckého původu, dle legendy byla Olbia založena Řeky. Transfer na ubytování. Individuální volno, večeře a nocleh.

2. den:

 po snídani odjezd do severozápadní části ostrova Costa Smeralda na Smaragdové pobřeží - nejkrásnější část ostrova s desítkami ostrůvků s nádhernými plážemi a zátokami, fakultativně výlet lodí na ostrov Maddalena. Individuální volno na koupání. Večeře, nocleh.

3. den:

 snídaně, trajekt na ostrov Korsika do přístavu Bonifacio, výlet do Ajaccia - hlavního města ostrova, prohlídka města. Půldenní výlet do nejkrásnější oblasti ostrova Calanche s proslulými červenými skalami - cca 2 hodinová pěší túra pobřežím nebo individuální volno na pláži. Večeře. Nocleh.

4. den:

 snídaně, prohlídka přístavu Bonifacio vyhledávaného města na jihu ostrova tyčícího se na vápencových skalách nad mořem, prohlídka starého města, individuální volno na koupání, v odpoledních hodinách trajekt zpět na Sardinii. Přejezd na ubytování, večeře a nocleh.

5. den:

 snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet na Sicílii.  Přílet do Catanie, transfer, individuální volno. Nocleh.

6. den: 

odlet z Prahy do Catanie, druhého největšího města na ostrově, vystavěného na úpatí majestátní Etny. Catania je barokním architektonickým skvostem, který za svou barokní podobu vděčí poslednímu velkému zemětřesení z roku 1693, jež původní město zcela zničilo. Transfer do hotelu, večeře a nocleh.

7. den: 

snídaně, v dopoledních hodinách výlet na dominantu celého ostrova, na vulkán Etna, kde uvidíme zajímavou „měsíční“ krajinu s lávovými útvary. Odpoledne odjezd do nedaleké Taorminy, jednoho z nejnavštěvovanějších městeček na Sicílii, které se tyčí ve výšce cca 200 m n. m., a jehož nejvýznamnější památkou je divadlo. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

8. den:

 snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000