crosssearch

To nejlepší z Ischie

Poznávací zájezdy, Itálie

Serrara Fontana - Sant Angelo - Capri - Tropical - Maronti - Cava Scura - Pompeje - Vesuv - Ischia Ponte

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

To nejlepší z Ischie

Serrara Fontana - Sant Angelo - Capri - Tropical - Maronti - Cava Scura - Pompeje - Vesuv - Ischia Ponte

Program zájezdu

1 den: Praha - IschiaPraha - IschiaOdlet z Prahy do Neapole, po příletu transfer na Ischii, ubytování v hotelu *** s polopenzí, volný program.

2 den: IschiaIndividuální volno, fakultativně možnost návštěvy botanické zahrady La Mortella nebo termálního parku Poseidonovy zahrady. Večeře v hotelu.

3 den: Laco Ameno - Casamicciola Terme - Sarrara FontanaPo snídani odjezd na půldenní okruh ostrovem se zastávkami na nejkrásnějších místech. Návštěva Laco Ameno se známou dominantou Il Fungo, dále zastávka v centru Casamicciola Terme a následnou ochutnávkou likérů. Následuje výjezd do nejvýše položené vesnici na Ischii Serrara Fontana, s nádhernými výhledy na celý ostrov se zastávkou na občerstvení s možností ochutnávky výborného ostrovního cappuccino, bruschetty a lokálního vína (není v ceně zájezdu). V městečku Ciglio je na programu návštěva kostelíku ze zeleného tufu a na závěr vás čeká návštěva romantické rybářské vesničky San Angelo s možností nákupu suvenýrů nebo léčebné termální kosmetiky. Návrat do hotelu v cca 19 hod.

4 den: CapriPo snídani odjezd na celodenní výlet na ostrov římských císařů Capri. Dopoledne prohlídka města Anacapri, fakultativně možnost návštěvy vily S. Michele Axela Munteho nebo výjezd lanovkou na nejvyšší horu Capri Monte Solaro, s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy. Volno na oběd (možnost skupinového menu za 13EUR/os). Odpoledne následuje prohlídka hlavního města Capri, procházka starobylou čtvrtí až ke klášteru Sv. Jakuba. Na závěr čas na nákupy nebo možnost fakultativního výletu lodí kolem Capri s návštěvou jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde popř. i Modré jeskyně. Návrat do hotelu, večeře.Vstupné (není v ceně zájezdu): Vila Axela Munteho: 6 EUR, výjezd lanovkou na Monte Solaro 10 EUR,návštěva jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde: 17 EUR, Modrá jeskyně: 12 EUR

5 den: Park TropicalCelodenní relax v termálním parku Tropical na San Angelu s mírně radioaktivními, jodido-železitými termálními vodami. Tropical nabízí více než 10 bazénů, saunu, dobrou restauraci a přijemnou relaxaci na panoramatickém místě nad městečkem San Angelo. V ceně transfer z hotelu tam a zpět, ráno asistence českého delegáta a celodenní vstupné. Koupací čepice s sebou (popř. možnost zakoupit na místě EUR2).

6 den: Pompeje - VesuvV časných ranních hodinách odjezd autobusem a trajektem na italskou pevninu. Následuje téměř tříhodinová prohlídka archeologického areálu Pompeí. Dalším bodem programu je sopka Vesuv. Nejprve je na úpatí sopky zastávka na oběd (možnost skupinového menu za 15 EUR/os), poté nás čeká výjezd na parkoviště do kvóty 1000 m.n.m., kde je vstup do Národního parku Vesuvio a odtud samotný výstup na aktivní vulkán až do výšky 1280 m.n.m. s převýšením cca 200m. Doporučujeme vhodnou turistickou obuv a oblečení, výstup je vhodný pro osoby s dobrou fyzickou kondicí.Vstupné (není v ceně zájezdu): Pompeje: 13 EUR, Národní park Vesuvio: 10 EUR

7 den: Ischia PontePo snídani prohlídka nejstarší památky ostrova Aragonského hradu, jehož historie se datuje až k roku 474 př.n.l. Přejezd do historické části Ischia Ponte, volno cca 2,5 hodiny na individuální prohlídku hradu. Následuje procházka s průvodcem starobylou částí města Ischia, bývalou rybářskou vesnicí s možností nákupů suvenýrů. Návrat do hotelu kolem 13 hodiny, volno.Vstupné (není v ceně zájezdu): Aragonský hrad: 10 EUR

8 den: Ischia - PrahaV dopoledních hodinách transfer na letiště Neapol, odlet do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena, pořadí jednotlivých výletů je orientační a může se změnit.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 2 osoby.Poznávací zájezd si můžete prodloužit o 2. týden pobytu ve vybraném hotelu - cenu žádejte u vašeho prodejce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000