crosssearch

To nejlepší z Ischie a Neapolského zálivu

Poznávací zájezdy, Itálie

8 denní poznávací zájezd. Serrara Fontana, Sant Angelo, Capri, Tropical, Maronti, Cava Scura, Pompeje, Vesuv, Ischia Ponte

Konečná cena za osobu od: 21 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8 denní poznávací zájezd

Serrara Fontana
Sant Angelo
Capri
Tropical
Maronti
Cava Scura
Pompeje
Vesuv
Ischia Ponte

Program zájezdu

Den 1. - Praha - Ischia
Odlet z Prahy do Neapole, po příletu transfer na Ischii, ubytování v hotelu *** s polopenzí, volný program.

Den 2. - Ischia
Individuální volno, fakultativně možnost návštěvy termálního parku Poseidonovy zahrady nebo Negombo. Večeře v hotelu.

Den 3. - Laco Ameno - Casamicciola Terme - Sarrara Fontana
Po snídani odjezd na půldenní okruh ostrovem se zastávkami na nejkrásnějších místech. Výjezd do nejvýše položené vesnici na Ischii Serrara Fontana, s nádhernými výhledy na celý ostrov. Zastávka na občerstvení s možností ochutnávky výborného ostrovního cappuccino, bruschetty a lokálního vína (není v ceně). Na programu je dále návštěva romantické rybářské vesničky San Angelo v termálně nejaktivnější zóně ostrova. Odpoledne návrat do hotelu, volný program. (Pro zájemce možnost zůstat v termálním parku Tropical s individuálním návratem do hotelu).

Den 4. - Capri
Po snídani odjezd na celodenní výlet na ostrov římských císařů Capri. Dopoledne prohlídka města Anacapri, fakultativně možnost návštěvy vily S. Michele Axela Munteho nebo výjezd lanovkou na nejvyšší horu Capri Monte Solaro, s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy. Volno na oběd (možnost skupinového menu za 12 EUR/os). Odpoledne následuje prohlídka hlavního města Capri, procházka starobylou čtvrtí až ke klášteru Sv. Jakuba. Na závěr čas na nákupy nebo možnost fakultativního výletu lodí kolem Capri s návštěvou jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde, popř. i Modré jeskyně. Návrat do hotelu, večeře.
Vstupné: Vila Axela Munteho: 6 EUR, návštěva jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde: 16 EUR, Modrá jeskyně: 14 EUR (není v ceně zájezdu).

Den 5. - Park Tropical
Celodenní relax v termálním parku Tropical na San Angelu s mírně radioaktivními, jodido-železitými termálními vodami. Tropical nabízí více než 10 bazénů, saunu, dobrou restauraci a přijemnou relaxaci na panoramatickém místě nad městečkem San Angelo. V ceně transfer z hotelu tam a zpět, ráno asistence českého delegáta a celodenní vstupné. Koupací čepice s sebou (popř. možnost zakoupit na místě EUR 2).

Den 6.- Pompeje - Vesuv
V časných ranních hodinách odjezd autobusem a trajektem na italskou pevninu. Následuje téměř tříhodinová prohlídka archeologického areálu Pompeí. Dalším bodem programu je sopka Vesuv. Nejprve je na úpatí sopky zastávka na oběd (možnost skupinového menu za 12 EUR/os), poté nás čeká výjezd na parkoviště do kvóty 1 000 m.n.m., kde je vstup do Národního parku Vesuvio a odtud samotný výstup na aktivní vulkán až do výšky 1 280 m.n.m. s převýšením cca 200 m. Doporučujeme vhodnou turistickou obuv a oblečení, výstup je vhodný pro osoby s dobrou fyzickou kondicí.
Vstupné: Pompeje: 11 EUR, Národní park Vesuvio: 10 EEUR (není v ceně zájezdu).

Den 7. - Ischia Ponte
Po snídani prohlídka nejstarší památky ostrova Aragonského hradu, jehož historie se datuje až k roku 474 př.n.l. Přejezd do historické části Ischia Ponte, volno cca 2,5 hodiny na individuální prohlídku hradu. Následuje procházka s průvodcem starobylou částí města Ischia, bývalou rybářskou vesnicí s možností nákupů suvenýrů. Návrat do hotelu kolem 13 hodiny, volno.
Vstupné: Aragonský hrad: 10 EUR (není v ceně zájezdu).

Den 8. - Ischia - Praha
V dopoledních hodinách transfer na letiště Neapol, odlet do Prahy.
Změna programu vyhrazena, pořadí jednotlivých výletů je orientační a může se změnit.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 2 osoby. Poznávací zájezd si můžete prodloužit o 2. týden pobytu ve vybraném hotelu - cenu žádejte u vašeho prodejce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000