crosssearch

Termální Ostrov Ischia S Návštěvou Neapolského Zálivu

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1. den: odlet z ČR. Přílet do Neapole, transfer do přístavu a trajekt na ostrov Ischia. Transfer na ubytování. Individuální volno, večeře a nocleh. 2. den: snídaně, okružní jízda ostrovem, zastávky na nejkrásnějších místech...

Konečná cena za osobu od: 22 311 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z ČR. Přílet do Neapole, transfer do přístavu a trajekt na ostrov Ischia. Transfer na ubytování. Individuální volno, večeře a nocleh.

2. den:

snídaně, okružní jízda ostrovem, zastávky na nejkrásnějších místech ostrova, např. Aragonský hrad nebo most Ponte di Ischia, individuální volno. Večeře, nocleh.

3. den:

snídaně, individuální volno, možnost návštěvy botanické zahrady La Mortella nebo některého z termálních parků. Večeře, nocleh.

4. den:

snídaně, celodenní výlet na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých římských císařů. Volno k prohlídce ostrova nebo na koupání. Návrat na ostrov Ischia, večeře, nocleh.

5. den:

snídaně, celodenní výlet do Pompejí, významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu. Výjezd na Vesuv s fantastickým výhledem a možností výstupu až ke hraně kráteru. Návrat na ostrov Ischia.

6. den:

snídaně, individuální volno, možnost výstupu na Monte Epomeo, folkloristický večer ve vinném sklípku a napoletánskou hudbou. Nocleh.

7. den:

snídaně, individuální volno, večeře a nocleh.

8. den:

snídaně, transfer do přístavu, trajekt, krátká prohlídka Neapole a transfer na letiště. Odlet zpět do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000