crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Srdce Dolomit - Marmolada, Sella Ronda, Latemar

Poznávací zájezdy, Itálie

Naše novinka v zájezdech do Dolomit Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše novinka v zájezdech do Dolomit Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo di Sella, kam nás autobus vyveze až do výšky téměř 2 000 m, odkud se dá podniknout hned několik nádherných, avšak nenáročných pěších tras pod majestátní kulisou Dolomit. Tento zájezd Vás zavede do samého srdce Dolomit k nejvyšší hoře Marmolada, která se majestátně vypíná nad údolími. Ovšem ani ostatní třítisícovky si s ní v kráse nezadají. Ubytování je zajištěno v pěkném *** hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici relaxační centrum.

Program zájezdu:

1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (po): Lehký výlet z PASSO DI CAMPOLONGO na hřeben PRALONGIA, kde se nám cestou otvírají pěkné pohledy na skupinu SELLA a PUEZ. Zdatnější mohou pokračovat panoramatickou cestou pod vrchol SETSAS.

3.den (út): Výlet z vysoko položeného sedla PASSO DI COSTALUNGA (1745 m) do skupiny ROSENGARTEN, přechod přes chaty RIF. PAOLINA (2127 m) a RIF. PEDERIVA (2273 m) a sestup údolím do VIGO DI FASSA.

4.den (st): Okruh z PASSO DI ROLLE, nad kterým se klene odvážný obelisk Cimon della Pala připomínající Matterhorn a hladkostěnný lichoběžník Cimma della Vezzana, k chatě BAITA SEGANTINI, nad kterou se působivě prezentují skalní věže Paly. Pokračujeme do nádherného romantického údolí VAL VENEGIA, nad nímž se tyčí vápencové skály, až do výšky přes 3000 m.

5.den (čt): Výlet ze sedla PASSO PORDOI k RIF. FREDAROLA a odtud panoramatickou cestou VIEL DEL PANORAMA. Z této cesty se naskýtají úžasné pohledy na zasněžený hřeben Marmolady, nevyšší hory Dolomit. Sestup k jezeru FEDAIA. Zájemci mohou při pěkném počasí před výletem vyjet lanovkou ze sedla PORDOI na SASS PORDOI do výšky 2952 m, kde se naskýtá jedinečný výhled na Marmoladu i další třítisícovky.

6.den (pá): – Výlet ze sedla PASSO DI COSTALUNGA (1745 m) do skupiny LATEMAR, přechod pod nejvyššími vrcholy této horské skupiny a sestup do MOENY. Nejzdatnější mohou vystoupit na vrchol KLEINE LATEMAR (2526 m).

7.den (so): Výlet do oblasti skupiny SASSO LUNGO (LANGKOFEL). Příjezd na sedlo PASSO DI SELLA (2180 m), odkud je možná pěkná okružní panoramatická cesta pod strmými stěnami hor okolo celé skupiny Langkofel. Zájemci mohou využít lanovku k chatě T. DEMETZ a projít se vnitřkem hor k chatě RIF. VICENZA a navázat na okružní cestu zpět na sedlo.

8.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x polopenze
* 5x ubytování v hotelu ***

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000