crosssearch

Srdce Dolomit II - Marmolada, Rosengarten, Latemar

Poznávací zájezdy, Itálie

Protože tato oblast Dolomit je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Ubytování na tento zájezd je zajištěno v *** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Protože tato oblast Dolomit je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem. Ubytování na tento zájezd je zajištěno v *** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované o třech chodech + salátový bufet.

Program:

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den: Příjezd na PASSO ROLLE do výšky1980 m pod vysokou stěnu masivu PALA. Odtud pěší výlet k jezeru LAGO DEL COLBRICON a k chatě Rif. P.ta Ces s výhledem na SAN MARTINO DI CASTROZZA a monumentální skupinu PALE DI SAN MARTINO.

3. den: Výlet do srdce masivu ROSENGARTEN (Růžová zahrada). Z VIGO DI FASSA a Ciampedié (možnost výjezdu lanovkou) cesta pod nádhernou barevnou kulisou rozeklaných štítů na chatu. RIF. CATINACCIO a RIF. VAIOLET, kde si připadáte jak v přírodním amfiteátru.

4. den: Přejezd přes městečko Canazei a P. so di Fedaia do Malga Ciapela. Při krásném počasí možnost výjezdu na vrchol MARMOLADY do oblasti věčného sněhu. Výhledy, které se z této třítisícovky naskýtají, patří k jedinečným zážitkům. Poté výlet ze střediska Malga Ciapela do údolí VALLE DI FRANZEDAS a pod vrchol MONTE ALTO. Při horším počasí procházka kolem jezera LAGO D' A'LLEGHE.

5. den: Výjezd autobusem na sedlo PASSO DI COSTALUNGA (1 745 m). Odtud pěší výlet pod severní stěnu skupiny LATEMAR k Mitterlerger (pro zájemce cestou Labyrinthsteig) a pokračování okruhem k jezeru LAGO DI CAREZZA. V zelených vodách tohoto jezera se nádherně odráží skalní stěny skupin LATEMAR i ROSENGARTEN.

6. den: Výlet ze střediska PREDAZZO do oblasti jižní části skupiny LATEMAR (možnost výjezdu lanovkou) s výhledem na VAL DI FIEMME a skupinu DEI LAGORAI. Pěší výlet na chatu RIF.TORRE DO PISA nebo pod vrchol M. AGNELLO.

7. den: Odjezd do oblasti SELLA GROUPE, kde se nachází známá lyžařská oblast SELLA RONDA na PASSO GARDENA (2 137 m). Výlet pod masivem GRUPPO DI PUEZ na chatu Rif. Forcelles s výhledy na okolní masivní velikány skupin SELLA a BRAIES. Odjezd do Čech.

8. den: Příjezd v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000