crosssearch

Skvosty severní Itálie

Poznávací zájezdy, Itálie

Slavná Verona ještě slavnější milenecké dvojice Romea a Julie. Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálůpřeklenutých 450 mosty. Ravenna s nepřeberným množstvím pozdně římských a raně křesťanských mozaik. Samostatná republika a jeden z nejmenších států světa San Marino. Padova...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Slavná Verona ještě slavnější milenecké dvojice Romea a Julie. Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálůpřeklenutých 450 mosty. Ravenna s nepřeberným množstvím pozdně římských a raně křesťanských mozaik. Samostatná republika a jeden z nejmenších států světa San Marino. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): SIRMIONE - malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA, vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA - město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou.

3.den (ne): BENÁTKY - světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.

4.den (po): RAVENNA - důležité přístavní město s řadou významných historických památek, zejména ho proslavily krásné církevní mozaiky v antickém i byzantském slohu. SAN MARINO - samostatná republika ležící na svazích hory Monte Titano.

5.den (út): PADOVA - univerzitní město se stavbami z 12. - 15. stol. s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a s malebným starým městem.CORTINA d'AMPEZZO - horské středisko, dějiště zimní olympiády 1956. JEZERO MISURINA - malebné jezero, na jehož severu se tyčí dominanta Tre Cime di Lavaredo.

6.den (st): Příjezd v dopoledních hodinách.

Ubytování:  v apartmánech (dvoulůžkové pokoje) s možností vaření.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 3x ubytování v apartmánech

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000