crosssearch

Sicílie - letecky

Poznávací zájezdy, Itálie

Jedinečná krása krajiny, pěkné pláže, množství cenných antických památek, mezi nimiž vynikají zachovalé řecké chrámy i originální stavby z normanského období, činí Sicílii turisticky velmi vyhledávanou. K velmi podrobnému okruhu po tomto zajímavém ostrově jsme přidali i výlet...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1.den - Odlet z Prahy. Přílet na Sicílii, transfer na ubytování.
2.den - Výlet na LIPARSKÉ OSTROVY (UNESCO) známé svou sopečnou aktivitou - doutnající sopka

3.den - Výjezd na ETNU k bývalé dolní stanici lanovky. Zajímavá „měsíční“ krajina s rozeklanými lávovými útvary a bočními krátery. TAORMINA – okouzlující městečko na terase nad mořem s úchvatnými pohledy na Etnu.
4.den - TINDARIS - poutní místo i antické vykopávky položené vysoko nad mořem. CEFALÚ– půvabné historické městečko s normanským dómem.
5.den - MONREALE – nádherná katedrála a klášter z doby normanské. PALERMO – hlavní město Sicílie, rušné město s malebnými zákoutími, tržišti i významnými paláci, kostely a katedrálou. SEGESTA – zříceniny antického chrámu malebně zasazené v pěkné krajině.
6.den - AGRIGENTO (UNESCO) – město s významnými památkami řecké kolonizace. Prohlídka PIAZZA ARMERINA (UNESCO) ve vnitrozemí Sicílie - proslulá archeologická lokalita s překrásnými mozaikami.
7.den - SYRAKUSY (UNESCO) – město s památkami připomínajícími jeho skvělou minulost: řecké divadlo s vynikající akustikou, starověké lomy, Aretúsin pramen na ostrově Ortygia.
8.den - Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000