crosssearch

Sardinie - ostrov moře, slunce a nurágů

Poznávací zájezdy, Itálie

Zveme vás do Cala Gonone na Sardinii, jednoho z nejzajímavějších koutů ostrova Sardinie, přímořského, lázeňského a mimořádně malebného letoviska na úpatí vyhaslé sopky Codula Manna v oblasti NP Gennargentu. Na Sardinii budete odpočívat u neskutečně modrého moře,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zveme vás do Cala Gonone na Sardinii, jednoho z nejzajímavějších koutů ostrova Sardinie, přímořského, lázeňského a mimořádně malebného letoviska na úpatí vyhaslé sopky Codula Manna v oblasti NP Gennargentu. Na Sardinii budete odpočívat u neskutečně modrého moře, rozjímat nad nejstarší a nejtajemnější historií ostrova Sardinie, toulat se překrásnou přírodou. Sardinie si vás určitě získá.

Program zájezdu:

1.den (so): Odjezd v dopoledních hod. z ČR. Tranzit přes Rakousko k trajektu (cca 8-10 hodin lodí) na Sardinii, pokračujeme k jihu do oblasti Orosei - přímořské lázeňské městečko CALA GONONE na ubytování.

2.den (ne): , pokračujeme k jihu do oblasti Orosei - přímořského lázeňského městečka CALA GONONE na ubytování.

3.den (po): Koupání a odpočinek u moře nebo pěší výlet na unikátní NURÁG MANNU.

4.den (út): Celodenní výlet na jih ostrova, CAGLIARI, hlavní město ostrova s množstvím římských památek, nejrozsáhlejší muzeum ostrova, SU-NURAXI, nurágová vesnice u BARUMUNI. NORA a antické vykopávky na samém jihu ostrova, možná uvidíme i plameňáky.

5.den (st): Odpočinek u moře na překrásných plážích Cala Gonone nebo pěší výlet k jeskyni ISPINIGOLI a do léčivých termálních LÁZNÍ SAN GIOVANI.

6.den (čt): Fakultativně celodenní výlet za kulturou západního pobřeží, katalánské ALGHERO, krápníkový poklad na mysu CAPO CACIA - Neptunova jeskyně, divokým pobřežím do přístavního města BOSA, turist. magnet oblasti NURÁG LOSA; variantně koupání nebo pěší výlet kolem sopky na unikátní bílou pláž CALA CARTOE.

7.den (pá): Celodenní výlet do hor, barevné skály u přístavu ARBATAX, výstup na nejvyšší horu ostrova La Mar-mora v pohoří Gennargentu, horské louky s divokými koni, zastávka v rázovité horské vísce FONNI s malovanými domy.

8.den (so): Fakultativní lodní výlet se zastávkami do jeskyně BUE MARINO s prehistorickými rytinami a na překrásnou srpkovitou pláž, tvarem i názvem připomínající Měsíc CALA LUNA, vzácně se tu spojuje moře, bělostný písek, příkré skály a středomořská vegetace. Zde také filmaři často natáčejí filmové scény „z jižních moří". Možnost návratu turistickou cestou.

9.den (ne): Odjezd z Cala Gonone a cestou krátké, ale romantické toulání u přírodní rezervace CAPO COMI-NO. Přejezd do přístavu OLBIA, trajekt ze Sardinie na kontinent, tranzit do ČR.

10.den (po): Návrat večer.

Ubytování: chatky s možností vaření (2-3 lůžkové pokoje)

Cena zahrnuje:

* doprava autobusem
* pojištění léčebných výloh a storna
* průvodce
* 7x ubytování v chatkách (2-3lůžkové pokoje s možností vaření
* trajekty
* přístavní poplatky a pobytové taxy

Fakultativně: fakult.výlet 4. den (příplatek: 750 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000