crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sardinie - Korsika

Poznávací zájezdy, Itálie

Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období...

Konečná cena za osobu od: 21 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období historie (předhistorické, antické, středověké apod.). Kromě tohoto zajímavého ostrova navštívíme na našem zájezdu i sousední pozoruhodný ostrov Korsiku.

Program zájezdu:

1.den (st): Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2.den (čt): Trajekt Livorno - Bastia. Cesta vnitrozemím Korsiky do CORTE - starobylé bývalé hlavní město ostrova s romantickými křivolakými uličkami a pevností.

3.den (pá): Výlet do korsických hor k vodopádu PISCIA GALLO. SARTENE - údajně nejtypičtější městečko Korsiky.

4.den (so): BONIFACIO - nejkrásnější a nejpůsobivější město ostrova založené jako pevnost na vápencových skalách, které strmě čnějí z modrých vod Středozemního moře. Trajekt na Sardinii.

5.den (ne): Odpočinkový den u moře.

6.den (po): ALGHERO - malebný přístav mezi piniemi a olivami s katalánskou tradicí. PALMAVERA - předhistorická památka. Mys CAPO CACCIA s Neptunovou jeskyní.

7.den (út): SANTISSIMA TRINITÁ DI SACCARGIA - jedna z nejkrásnějších církevních staveb na Sardinii. SASSARI - druhé největší město na Sardinii zajímavé svým kontrastem vzdušného moderního města a středověkého jádra kolem katedrály. Přístav PORTO TORRES a mys CAPO DEL FALCONE.

8.den (st): STA. GIUSTA - basilika z 11.-12. století v pisánskolombardském slohu. THARROS - archeologický areál s podzemními a skalními hrobkami. CAGLIARI - hlavní město Sardinie se starou čtvrtí obklopenou hradbami.

9.den (čt): Odpočinkový den u moře.

10.den (pá): Výlet na východní pobřeží Sardinie do kouzelného letoviska CALA GODONE. Toto pobřeží je považováno za nejkrásnější na Sardinii. NUORO - městečko, které si zachovává staré zvyky, tradice a folklór.

11.den (so): COSTA SMERALDA (Smaragdové pobřeží) - přírodně zajímavé pobřeží na severovýchodě ostrova. OLBIA - nejživější přístav. Noční trajekt do Itálie.

12.den (ne): PISA - proslulé toskánské historické město. Odjezd do ČR.

13.den (po): Příjezd do Prahy.

Ubytování: 7x v apartmánech na Sardinii - dvoulůžkové pokoje, 2x v 2-4 lůžkových chatičkách na Korsice

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* trajekty
* průvodce
* 9x ubytování s možností vaření

Cena nezahrnuje: Příplatek za výběr ložnice v apartmánu /os (příplatek: 350 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000