crosssearch

Sardinie a Korsika pro pokročilé

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

Program: 1. den: Odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie. 2. den: Noční trajekt z Livorna na Sardinii. 3. den: Nenáročná pěší turistika v masívu GENNAR-GENTU - výstup na nejvyšší horu Sardinie PUNTA LA MARMORA (1 834 m), přejezd na západní pobřeží, ubytování u moře (2 noci)....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie.

2. den: Noční trajekt z Livorna na Sardinii.

3. den: Nenáročná pěší turistika v masívu GENNAR-GENTU - výstup na nejvyšší horu Sardinie PUNTA LA MARMORA (1 834 m), přejezd na západní pobřeží, ubytování u moře (2 noci).

4. den: Neptunova jeskyně a skalní vyhlídky na poloostrově Capo Caccia, katalánské město ALGHERO, pravěký nuragový hrad S. ANTINE, prehistorická nekropo-le ANGELU RUIU, podvečerní návštěva vinařského centra SELLA & MOSCA.

5. den: Přístav SANTA TERESA DI GALLURA, trajek-tem na KORSIKU. Pevnost BONIFACIO - ,,korsický Gibraltar" - na 80 m vápencových útesech (fakult. lodní výlet kolem mořských jeskyní, fakult. pěší výlet po útesech k mysu Pertusato). 2x ubyt. u zátoky Valinco.

6. den: Výlet na planinu CAURIA s tajemnými pravěkými menhiry a dolmenem FONTANACIU, středověké kamenné město SARTENE. 7. den: Brzy ráno přejezd do PORTA, pěší turistika mezi skalními útvary CALANCHE v oblasti PIANY - pro zájemce dobytí vrcholu CAPU D'ORTO (1 294 m), s údajně nejlepším rozhledem na ostrově. Nocleh v bungalovech v kempu (4x na stejném místě).

8. den: Odjezd na COL DE VERGIO, celodenní túra pod ,,korsický Matterhorn" PAGLIA ORBA (2 525 m) s možností dobytí vrcholu pro nejzdatnější zájemce, ostatní středně náročná turistika s možností koupání v kaskádách a skalních bazénech RADULE.

9. den: Horská túra k překrásnému jezeru LAC DE NINO a zpět.

10. den: Pro nejzdatnější dobytí nejvyššího vrcholu MONTE CINTO (2 706 m), ostatní túra v údolí VIRU s jedinečnou kulisou hor a s koupelí v přírodních vířiv-kách říčky FOGGIALE. 11. den: Přejezd do BASTIE, prohlídka. Trajektem do Livorna a cesta do ČR. 12. den: Návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000