crosssearch

Rozmanité Dolomity - Alpe di Siusi, Brenta, Merano - bez nočních přejezdů

Poznávací zájezdy, Itálie

Na tomto zájezdu uvidíte novinky v naší nabídce Alpe di Siusi, horami sevřené malebné Merano, dolomitské ,,vzorové" údolí Tschamintal, masiv Monte Cavallo i čarokrásnou skupinu Brenta, do které se vyplatí i nostalgicky vrátit. Cesta tam i zpět je bez nočních přejezdů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na tomto zájezdu uvidíte novinky v naší nabídce Alpe di Siusi, horami sevřené malebné Merano, dolomitské ,,vzorové" údolí Tschamintal, masiv Monte Cavallo i čarokrásnou skupinu Brenta, do které se vyplatí i nostalgicky vrátit. Cesta tam i zpět je bez nočních přejezdů.

Program zájezdu

1.den (ne):Odjezd z Prahy v ranních hodinách.
2.den (po):Výlet do čarokrásné horské skupiny PRESANELLA, která se vypíná nad horským střediskem MADONNA DI CAMPIGLIO. Výstup (nebo výjezd lanovkou) k jezeru LAGO RITORTO s překrásnou polohou, v jehož křišťálové vodě se zrcadlí kamenné věže skupiny BRENTA. Sestup do Madonny vede nádherným horským lesem a širokými horskými pastvinami.
3.den (út):Výlet do rozmanité dolomitské skupiny ALPE DI SIUSI (Seiser Alm), která je považována za jeden z největších přírodních divů této části Tyrolska. Výlet z horského střediska COMPATSCH, kde nad horskými pastvinami ční bíložluté mohutné skalní věže k chatě Arnika a na vrchol PUFLATSCH.
4.den (st):Výlet jižním směrem malebnému jezeru LAGO DI MOLVENO, které patří k nejkrásnějším jezerům v Dolomitech. Výjezd z městečka ANDALO lanovkou na vrchol Paganella, ze kterého jsou nádherné výhledy na skupinu Brenta a jezero Molveno nebo výlet od jezera Lago di Molveno.
5.den (čt):Údolí TSCHAMINTAL, které je považováno za nejkrásnější a vzorové údolí jižních Alp. Nad lesními loukami vystupují fantastické skalní věže horských masivů. Cestou zpět zastávka ve městě BOLZANO .
6.den (pá):Proslulé lázeňské město MERANO zasazené hluboko pod masivy Jižního Tyrolska - výjezd lanovkou Meran 2000, vyhlídková cesta na vrchol ST.OSWALD (2185m). Prohlídka nádherných terasových zahrad zámku TRAUTTMANSDORF, který si zamilovala i císařovna Sissi a kde jedinečná kombinace květin a stromů vytváří terasy s výhledy na okolní hory.
7.den (so):Ráno odjezd z hotelu. Výlet lanovkou u městečka VITIPENO na masiv MONTE CAVALLO, ze kterého jsou nádherné výhledy na údolí VAL ISARCO i VAL RIDANNA a horské zaledněné masivy na italsko-rakouské hranici. Odjezd do Čech, příjezd ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000