crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Romantický ostrov Elba a Toskánsko

Poznávací zájezdy, Itálie

Toskánsko - jedna z nejkrásněj&ích oblastí Itálie. Toskánsko vám umožní poznat klenoty itaksé architektury hlavně z období renesance. Toskánsko ov&em nabízí také přírodní zajímavosti. K velmi lákavým oblastem Toskánska patří také ostrov Elba.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Toskánsko - jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie. Toskánsko vám umožní poznat klenoty itaksé architektury hlavně z období renesance. Toskánsko ovšem nabízí také přírodní zajímavosti. K velmi lákavým oblastem Toskánska patří také ostrov Elba. Ostrov Elba patří k nejmalebnějším ostrovům Středozemního moře. Členité pobřeží, kde se střídají skaliska a zálivy s malými plážičkami, vytváří tu správnou romantiku, kterou dokreslují vysoké hory v centru ostrova. Roztomilé vesničky dýchající středověkem se klenou na svazích hor. Mnohý turista v tomto příjemném prostředí zapřemýšlí nad tím, proč vlastně odtud Napoleon tak rychle utíkal. K romantické atmosféře přispívá i fakt, že turistická centra se zde rozvíjí kultivovaně a ostrov je chráněn proti velkým stavbám.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.

2.den (so): Ráno návštěva PISY – prohlídka monumentálního komplexu Campo dei Miracoli s katedrálou, šikmou věží, křtitelnicí a hřbitovem. Odpoledne trajekt na Elbu.

3.den (ne): Pobyt u moře.

4.den (po): Prohlídku ELBY zahájíme ve vinařském městečku CAPOLIVERI, projdeme se úzkými uličkami a zamíříme do PORTO AZZURRO, které patří k nejnavštěvovanějším místům ostrova – pevnost Longone, muzeum minerálů, největší pláž v okolí – Barbarrossa.

5.den (út): Pobyt u moře.

6.den (st): Výlet do hlavního města PORTOFERRAIO – tři významné pevnosti dostavěné za Napoleona, Napoleonova rezidence Villa Mulini s jeho osobní malířskou sbírkou. Na zpáteční cestě návštěva druhé Napoleonovy vily – S. MARTINICA ve vnitrozemí ostrova.

7.den (čt): Pobyt u moře. V podvečer možnost výletu do lázeňského městečka MARINA DI CAMPO.

8.den (pá): Pro zájemce výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova MONTE CAPANNE – jedinečný pohled na členité území ostrova s množstvím romantických zátok. Malebná kamenná vesnička MARCIANA, ležící na úpatí majestátních hor. Poté okružní jízda po západní části ostrova – nádherné a pestré pláže od písčitých přes oblázkové až po skaliska.

9.den (so): Ráno odjezd na pevninu. Cestou domů prohlídka městečka LUCCA – elegantní podmanivé město, obklopené hradbami, nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.

10.den (ne): Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytování: apartmánech (dvoulůžkové ložnice) s možností vaření

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* trajekt na Elbu a zpět
* průvodce
* 7x ubytování v apartmánech (dvoulůžkové ložnice) s možností vaření

Cena nezahrnuje:

* studio pro 2 osoby přípl. 700,- Kč/os.
* apartmán bilo pro 2 osoby přípl. 1000,- Kč/os.
* apartmán bilo pro 3 osoby přípl. 200,- Kč/os.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000