crosssearch

Romantická jezera na švýcarsko-italském pomezí

Poznávací zájezdy, Itálie

Romantická jezera na švýcarsko-italské hranici patří mezi největší magnety cestovního ruchu v Evropě. Vysoké hory se klenou nad modravou vodou velkých jezer, na břehu se nachází malebná romantická městečka s vilami jako z pohádky. Vzhledem k jižní a horami chráněné poloze této...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Romantická jezera na švýcarsko-italské hranici patří mezi největší magnety cestovního ruchu v Evropě. Vysoké hory se klenou nad modravou vodou velkých jezer, na břehu se nachází malebná romantická městečka s vilami jako z pohádky. Vzhledem k jižní a horami chráněné poloze této oblasti se zde daří i zajímavé květeně a palmám, které dodávají místu exotický vzhled. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu Caroline ve středisku Brusimpiano.

Program:

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den: Příjezd do oblasti LAGO DI LUGANO. Výjezd pozemní lanovkou na MONTE GENEROSO a krátký pěší okruh s výhledy na Lago di Lugano i do širokého okolí. Návrat zpět pozemní lanovkou. V CASLANU se zastavíme na exkurzi v čokoládovně, kde budete mít i možnost ochutnat a nakoupit čokoládu v podnikové prodejně. Odpoledne příjezd na ubytování, odpočinek u LAGO DI LUGANO.

3. den: Jedna z nejkrásnějších pěších tras v oblasti velkých jezer LAGO DI LUGANO a LAGO DI MAGGIORE - PŘECHOD MONTE TAMARO - MONTE LEMA - kruhové panoramatické rozhledy: výjezd lanovkou na Alp Foppa (1530 m), přechod nádhernou přírodou přes Monte Tamaro (1961 m) a Monte Lema (1550 m). Sjezd lanovkou do Miglieglia. Návrat autobusem na ubytování.

4. den: Odpočinkový den u jezera Lago di Lugano.

5. den: Den věnovaný nádhernému jezeru LAGO MAGGIORE Významné středisko u Lago di Maggiore STRESSA - významné středisko na břehu jezera s krásnými paláci. Koupání v jezeře nebo pro zájemce plavba lodí na největší z BOROMEJSKÝCH OSTROVŮ ostrov ISOLA BELLA k nádherné vile s rozlehlými zahradami. Cestou zpět přes švýcarskou stranu jezera, zastávka v malebném městečku LOCARNO.

6. den: Koupání u jezera LAGO DI LUGANO. Odpoledne městečko LUGANO, kde si prohlédneme starou část města a zajímavý park u jezera. Zájemci mohou fakult. vyjet pozemní lanovkou na MONTE SAN SALVATORE s panoramatickým kruhovým rozhledem po celé oblasti Lago di Lugano nebo možnost plavby lodí kolem Lugana.

7. den: Výlet k jedinému z velkých jezer, které se zcela nachází na italském území LAGO DI COMO zastávka v městečku COMO. Zastávka ve městě MILANO - moderní, životem pulsující metropole Lombardie, kde se mezi luxusními obchody a elegantními kancelářskými budovami nachází i jedinečná gotická katedrála, nejslavnější operní dům na světě a další pozoruhodnosti. BERGAMO - staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.) Odjezd do Čech.

8. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000