crosssearch

Řím, Vatikán, Neapolský záliv - letecky

Poznávací zájezdy, Itálie

Toužíte se podívat do krásného antického Říma, ale nevyhovuje Vám autobusová doprava? Právě pro Vás jsme připravili zájezd Řím, Vatikán, Neapolský záliv - letecky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (so): Přílet do Říma. ŘÍM – město s obrovskou historickou tradicí, s památkami na různá období své slávy. Transfer do hotelu. Individuální volno.

2.den (ne): VATIKÁN (UNESCO) – sídlo hlavy katolické církve, chrám sv. Petra, možnost výstupu na kopuli, pro zájemce Vatikánská muzea. ŘÍM (UNESCO): antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Palatin, Kapitol, Císařská fóra, Pantheon), Piazza Navona aj.

3.den (po): Trajekt na ostrov Capri z Neapole nebo z městečka SORRENTO, které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Zastávka v městě NEAPOL - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

4.den (út): POMPEJE (UNESCO) - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv.

5.den (st): Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000