crosssearch

Řím - tajemství věčného města

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1. den: Odlet z Prahy/Vídně do ŘÍMA, následuje okružní prohlídka města. Památky a místa, které můžete v Římě obdivovat, jsou tak velkolepé, že jiná města trochu zastíní: Koloseum, Forum Romanum, Palatinum, pozůstatky elipsovitého stadionu Circus Maximum,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy/Vídně do ŘÍMA, následuje okružní prohlídka města. Památky a místa, které můžete v Římě obdivovat, jsou tak velkolepé, že jiná města trochu zastíní: Koloseum, Forum Romanum, Palatinum, pozůstatky elipsovitého stadionu Circus Maximum, Piazza Campidoglio - náměstí na Kapitolu, vybudované podle plánů Michelangela, Piazza Venezia se stejnojmenným palácem a sochou Vittoria Emanuela II. nebo známá Fontána di Trevi. Uvidíme také známé Španělské schody, na Piazza Navona, postaveném na základě půdorysu antického stadionu, budeme obdivovat dokonalou Berniniho Fontánu čtyř řek a samozřejmě nevynecháme ani mistrovské dílo klasicismu - Pantheon. Transfer do hotelu, ubytování, odpoledne volný program, nocleh.

2. den:
Snídaně v hotelu, poté pokračujeme v prohlídce Říma návštěvou sídla křesťanské církve a papeže - VATIKÁNU. Jeho dominantou je Bazilika sv. Petra na stejnojmenném náměstí, nejslavnější a nejnavštěvovanější chrám světa. Jeho nádherný vzhled a výzdoba jsou výsledkem talentu a souhry čtyř géniů své doby - Bramanta, Michelangela, Maderna a Berniniho. Individuálně možnost prohlídky Sixtinské kaple a Vatikánských muzeí, největšího komplexu uměleckých sbírek klasických děl, obrazů, fresek, knih, řeckých, etruských a římských soch. Lze také navštívit katakomby San Callisto. Uvidíme i mohutný Andělský hrad. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den:
Snídaně v hotelu, poté individuální program ve městě. Volný program a atmosféru města měst - Říma si můžeme zpestřit i nákupy suvenýrů nebo ochutnáním pravé italské pizzy či pasty (těstovin). Nocleh.

4. den:
Odlet z Říma.

Cena zahrnuje

zpáteční letenku, letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, dopravu dle programu, 3 x ubytování ve dvou-/tří-lůžkovém pokoji ve 3 * hotelu se snídaní, služby slovenského průvodce, DPH, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů (pokud není uvedeno jinak v programu) ? fakultativní program ? pobytová taxa u zájazdů do Itálie 3-4 EUR /os./den (platba přímo v hotelu)

Jiné Příplatky

příplatek za jednolůžkový pokoj 2.430 Kč/pobyt

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000