crosssearch

Řím - město tisícileté historie

Poznávací zájezdy, Itálie

Prodloužený eurovíkend v Římě, ve městě, kde na nás dýchne atmosféra historie a které bylo přes jeden a půl tisíciletí středem Evropy. Město, jenž bylo metropolí císařů, dodnes je sídlem papežů a oblíbenou destinací turistů z celého světa. Užijte si Řím bez starostí.

Konečná cena za osobu od: 13 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Řím - město tisícileté historie

1.den zájezdu Dle letového řádu odlet s průvodcem z Prahy. Po příletu do Říma transfer do hotelu. Individuální volno, alternativně procházka s průvodcem.

2.den zájezdu ŘÍM – VATIKÁN (UNESCO), celodenní prohlídka města, Svatopeterské náměstí vč. chrámu sv. Petra se slavnou Michelangelovou Pietou, Vatikánská muzea, Sixtinská kaple. Mimo jiné navštívíme spleť úzkých uliček u Piazza Navona s Berniniho fontánou, Andělský hrad, Pantheon, Španělské schody a Fontána di Trevi. Večerní město, individuální volno.

3.den zájezdu ŘÍM – antické velkoměsto - Forum Romanum, Koloseum – nejvýznamnější římský amfiteátr, Kapitol, jezdecká socha Marka Aurelia, Palatin, Císařská fóra, bazilika San Giovanni in Laterano, kostel San Pietro in Vincoli (Michelangelův Mojžíš), atmosféra večerního města.

4.den zájezdu Individuální volno, transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha – Řím – Praha, letištní poplatky a taxy, transfer z/na letiště, 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 3x snídani, pobytovou taxu, průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000