crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Řím, Florencie

Poznávací zájezdy, Itálie

"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance.

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd z Prahy v odpol. hodinách do Florencie a Říma.

2.den (čt): FLORENCIE - metropole Toskánska s mnoha památkami: Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice, slavné náměstí Signoria se sochou Davida, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí, slavná Galleria Uffizzi.

3.den (pá): TIVOLI na okraji Říma - Vila d'Este s překrásnou zahradou plnou fontán a Hadriánova vila - působivě zachovalé sídlo císaře Hadriána. ŘÍM - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna.

4.den (so): ŘÍM-VATIKÁN - sídlo hlavy katolické církve. Velkolepá bazilika sv. Petra s možností výstupu na kopuli s krásným rozhledem na Řím, vatikánská muzea s úchvatnými sbírkami antických soch.

5.den (ne): Příjezd do Prahy v odpoldedních hodinách.

Ubytování

v bungalovech na okraji Říma (2lůžk. pokoje)

Cena zahrnuje

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 2x ubytování v bungalovech na okraji Říma
* 2x snídaně

Fakultativně:  2x večeře (příplatek: 1000 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000