crosssearch

Řím - Florencie - Vatikán

Poznávací zájezdy, Itálie

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách do Itálie. Prohlídka BOLOGNI - sídlo arcibiskupství a nejstarší univerzity v Evropě. Nocleh u Florencie. 2. den: Po snídani prohlídka kolébky renesance, starobylého města FLORENCIE - Dantův dům Ponte Vecchio, katedrála Santa Maria...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách do Itálie. Prohlídka BOLOGNI - sídlo arcibiskupství a nejstarší univerzity v Evropě. Nocleh u Florencie.

2. den:
Po snídani prohlídka kolébky renesance, starobylého města FLORENCIE - Dantův dům Ponte Vecchio, katedrála Santa Maria del Fiore a Pizza della Signoria, velká terasa na Piazzale Michelangelo s nezapomenutelným výhledem na město. Odjezd do Říma, ubytování.

3. den:
Po snídani prohlídka hlavního města Itálie - ŘÍMA - pěší okruh po antických památkách: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Pantheon, Španělské schody, Fontana di Trevi a další zajímavá místa ,,věčného města". Nocleh.

4. den:
Po snídani prohlídka VATIKÁNU - samostatný církevní stát s nádhernými muzei a katedrálou sv. Petra, která je nejmohutnější stavbou křesťanského světa. Individuální volno. V nočních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den:
V odpoledních hodinách návrat do Olomouce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000