crosssearch

Řím a Vatikán - poznávací zájezd

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1. den: Odjezd z Bratislavy ve večerních hodinách (možnost svozu z Brna) 2. den: Příjezd do Říma, po vyzvednutí druhé části skupiny- leteckých klientů na letišti v Římě - následuje společná okružní prohlídka města. Během ní uvidíme známé Koloseum,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z Bratislavy ve večerních hodinách (možnost svozu z Brna)
2. den:
Příjezd do Říma, po vyzvednutí druhé části skupiny- leteckých klientů na letišti v Římě - následuje společná okružní prohlídka města. Během ní uvidíme známé Koloseum, centrum antického Říma - Forum Romanum, Palatinum, pozůstatky stadionu Circus Maximum, na jehož tribuny se vešlo až 250 000 diváků. Zastavíme se i na náměstí Piazza Campidoglio, taktéž na Piazza Venezia s dominantní sochou Vittoria Emanuela II. a nevynecháme ani proslulou Fontanu di Trevi. Později transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
3. den:
Po snídani v hotelu pokračování v prohlídce města s průvodcem - navštívíte náměstí Piazza Navona se známou Berniniho fontánou čtyř řek. Uvidíte i proslulé Španělské schody, jakož i mistrovské dílo klasicismu - Pantheon. Odpoledne prohlídka Andělského hradu, následně volný program, nocleh.
4. den:
Snídaně v hotelu a po ní můžete navštívit symbol křesťanské církve a sídlo papeže - Vatikán, jehož dominantou je Bazilika sv. Petra. Její nádherný vzhled a výzdoba jsou výsledkem talentu a souhry čtyř géniů své doby - Bramante, Michelangela, Maderna a Berniniho. Individuálně možnost prohlídky Vatikánských muzeí nebo Sixtinské kaple. V odpoledních hodinách transfer leteckých klienty na letiště, následně odjezd z Říma.
5. den: 
Příjezd na Slovensko, následný transfer do Brna.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem • 2 x ubytování ve dvou-/tří-lůžkovém pokoji ve 3* hotelu se snídaní • služby českého / slovenského průvodce • DPH • pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů komplexní cestovní pojištění jízdné místní MHD pobytová taxa při zájezdech do Itálie 3-4 /os./den (platba přímo v hotelu) kupole Chrámu sv. Petra - 7 EUR (výtahem), 5 EUR (pěšky), Andělský hrad - 12 EUR. Řím: Koloseum + Palatin + Forum Romanum (Koloseum samostatně nelze) - 12 EUR. místenku

Povinné příplatky

pobytová taxa 3-4 €/os./den (platí se přímo v hotelu)

Poznámka

Změna programu, odjezdových míst a časů vyhrazena.

Občanům ČR, kteří cestují s nezletilými osobami a přitom nejsou jejich zákonnými zástupci doporučujeme, aby si před odjezdem opatřili souhlasné prohlášení zákonného zástupce nezletilého v italském nebo anglickém jazyce (vhodné je přiložit i fotokopii rodného listu nezletilého). Jedná se o preventivní opatření, které v mnoha případech zamezilo zbytečným komplikacím a usnadnilo cestování.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000