crosssearch

Řím a lázně císařů

Poznávací zájezdy, Itálie

Řím - Tivoli - Vatikán

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Řím - Tivoli - Vatikán

Ubytování:
Ubytování je zajištěno na okraji nebo v blízkosti Říma v hotel **/*** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy.

Stravování:
Snídaně kontinentální, večeře za příplatek.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
2. den: Návštěva Vatikánu, nejmenšího městského státu na světě. Prohlídka chrámu sv. Petra, možnost návštěvy Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí. Zde se nalézá jedno z nejslavnějších uměleckých děl na světě - Michelangelova freska na klenutém stropě a Poslední soud na čelní stěně. Kostel Santa Maria Maggiore, chrám sv. Pavla, individuální volno. Odjezd do hotelu, nocleh.
3. den: Snídaně.Celodenní výlet do Tivoli - oblíbeného letoviska již v dobách císařů. Prohlídka města, stavby patřící na seznam světového kulturního dědictví UNESCO: Villa d´Este - letní sídlo vybudované pro kardinála Ippolita d´Este, pozdně renesanční stavba obklopená zahradami, fontánami a vodopády a Villa Adriana - antické sídlo císaře Hadriána. Villa Gregoriana s romantickým parkem, dnes hotel. Podvečerní návrat na hotel, nocleh.
4. den: Snídaně. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Benátské náměstí, Pantheon, Piazza Navona - nejkrásnější barokní náměstí Říma, Fontana di Trevi - největší a nejznámější římská fontána, Španělské schody, Lateránský palác, egyptský obelisk (15. st. př.n.l.), kostel San Giovanni in Laterano, nazývaný „matka a hlava všech kostelů Říma a světa“, Scala Santa - Svaté schody, přenesené sem z Jeruzaléma. Večer odjezd z Říma.
5. den: Příjezd do ČR v poledních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000