crosssearch

Poznávací zájezd Sardinie

Poznávací zájezdy, Itálie

Odlet z Prahy na Sardinii. Transfer do hotelu, ubytování. 2.den - Výlet na severozápadní část ostrova. Cesta vnitrozemím ostrova k SANTISSIMA TRINITA DI SACCARGIA - překrásný románský kostelík z poč. 12. stol. Severním pobřežím do malebného historického městečka CASTELSARDO.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

1.den Odlet z Prahy na Sardinii. Transfer do hotelu, ubytování. 2.den - Výlet na severozápadní část ostrova. Cesta vnitrozemím ostrova k SANTISSIMA TRINITA DI SACCARGIA - překrásný románský kostelík z poč. 12. stol. Severním pobřežím do malebného historického městečka CASTELSARDO. Městečko s hradem, který leží na mohutném skalisku a majestátně se tyčí nad pestrobarevnými domky rozesetými po útesu. Z hradeb jsou krásné výhledy na městečko, přístav i moře. V příkrých středověkých uličkách nalezneme množství kostelíků, náměstíčka, restaurace. Podél pobřeží ke skále ve tvaru sloního těla ROCCIA D'ELEFANTE. Cestou do Santa Teresy se nám naskytne výhled na Bonifácovu úžinu oddělující Sardinii od Korsiky. Zastávka na focení Nuraghe Paddaggiu. Návštěva městečka SANTA TERESA DI GALLURA - příjemné letovisko s velmi krásným romantickým středem i okolím. 3.den Pobyt a odpočinek u moře. 4.den - Výlet na západní pobřeží Sardinie - malebný přístav ALGHERO, přezdívaný díky katalánské tradici malá Barcelona. Uvidíme katalánskou gotickou katedrálu sv. Marie, náměstí, obranné valy, kostel a klášter sv. Františka i nábřeží. Zastávka u prehistorické památky v PALMAVEŘE. Návštěva mysu CAPO CACCIA, který je proslulý svými vápencovými útesy a Neptunovou jeskyní se zajímavou krápníkovou výzdobou. K jeskyni se musí sestoupit po více jak 600 schodech. 5.den - CAPO D'ORSO - krátký výstup ke skalisku ROCCIA DELLORSO (ohromný erozí vymodelovaný žulový blok připomínající medvěda). Odtud jsou krásné výhledy na tyrkysové moře a souostroví La Maddalena. Cesta za dávnou historií Sardinie návštěva starověkého komplexu Prisgiona nuraghe, jednoho z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na Sardinii, prehistorické hrobky CODDU VECHIU(hrobka obrů) a nurag ALBUCCIU u Arzacheny. Příjezd do srdce pobřeží COSTA SMERALDA (Smaragdové pobřeží), které je považováno za nejkrásnější část pobřeží Sardinie se skalisky, malebnými plážemi, ostrůvky a tyrkysově průzračnou vodou. Návštěva městečka PORTO CERVO, které je skutečným centrem Costy Smeraldy s krásným přístavem, kde kotví množství jachet, s obchůdky a restauracemi a záplavou květin, které zdobí různá zákoutí. Po výletu možnost koupání. 6.den Pobyt u moře. 7.den - Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativní lodní výlet na Souostroví LA MADDALENA - pro svoji výjimečnou krásu, úžasnou přírodu a překrásné pláže se jeho část stala národním parkem. 8.den Odlet do Prahy. Upozornění: - Pořadí navštívených míst se může měnit. Cena nezahrnuje vstupy. Zájezd se uskuteční při min. počtu 26 osob. Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program. Bližší informace naleznete na www.qualitytours.cz - Minimální počet pro uskutečnění: 26 osob

Akce:

NOVINKA 2017 - POZNÁVACÍ ZÁJEZD Při koupi do 20.01.2017 záloha pouze 1 500 Kč/os.

Hotely v nabídce:

Ubytování ve 3* hotelu Villaggio Cala Bitta. Hotel Villaggio Cala Bitta se nachází na klidném místě u menší zátoky nesoucí stejný název, v samém srdci Sardinie nedaleko vyhlášené oblasti Costa Smeralda. Hotel disponuje menší soukromou pláží, která se nachází cca 50 m od hotelu. Hotel se nachází cca 2,5 km od vyhlášeného letoviska BAIA SARDINIA, kam můžete využít ZDARMA hotelový shuttle bus nebo se dá dojít i pěšky. V Baia Sardinia naleznete obchody, bary a restaurace a také krásnou pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000