crosssearch

Poklady Pádské Nížiny

Poznávací zájezdy, Itálie

Obnovený program naší cesty do "kulinářského srdce Itálie". Letos s návštěvou Milana, "nejkrásnějšího parku Evropy roku 2015" a ZCELA BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ. Každý den možnost nákupů a čas na večeři.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU!

Obnovený program naší cesty do "kulinářského srdce Itálie". Letos s návštěvou Milana, "nejkrásnějšího parku Evropy roku 2015" a ZCELA BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ. Každý den možnost nákupů a čas na večeři.

Soave - Modena - Sabbioneta - Colorno - Castell'Arquato - Cremona - Parma - Certosa di Pavia - Milano - park Sigurta - Salcburk - vinařské oblasti Soave a Franciacorta - ochutnávky parmezánu, parmské šunky a balzamického octa.

1. den:

V 6.00 odjezd z Olomouce. Odpoledne příjezd do SOAVE, centra stejnojmenné vinařské oblasti, historického benátského městečka s hradem a zachovaným opevněním. Procházka po městečku,

možnost nákupu vína nebo posezení ve vinárně, popř. večeře. Ubytování v hotelu.

2. den:

Po snídani exkurze ve staré rodinné manufaktuře vyrábějící pravý balzamický ocet (ochutnávka min. dvou druhů aceto balsamico tradizionale DOP přímo ze sudů, z toho jeden druh zrající 100 let; buffet

s tradičními místními výrobky a vínem). Možnost nákupu. Poté návštěva SABBIONETY, rezidence rodu Gonzaga (památka UNESCO): vévodské paláce, unikátní renesanční Scamozziho divadlo (první volně stojící v Evropě). Krátká zastávka v COLORNU (zámek Marie-Luisy, vdovy po Napoleonovi - exteriér). V podvečer prohlídka historického centra MODENY, především jedné z nejcennějších románských katedrál v Itálii (UNESCO), volný čas k procházkám a na večeři. Přejezd do hotelu.

3. den:

Po snídani cesta do LANGHIRANA: degustace pravé parmské šunky a exkurze v manufaktuře, možnost nákupu. Na úpatí Apenin návštěva dokonale zachovaného středověkého městečka CASTELL'ARQUATO. Odpoledne prohlídka starobylé CREMONY, města spojeného s Claudiem Monteverdim, houslařstvím (je možné navštívit Stradivariho muzeum), středověkou ovocnou směsí

mostarda di Cremona a nugátem torrone. Volný čas k návštěvě historických cremonských cukráren, popř. k večeři. Návrat do hotelu.

4. den:

Po snídani exkurze v jediné sýrárně, která vyrábí pravý parmezán z mléka vzácných ,,červených krav" (vacche rosse), ochutnávka a možnost nákupu. Podrobná prohlídka PARMY s jejím nepřeberným bohatstvím památek: dóm, románské baptisterium, Palazzo della Pilotta, vévodský park, rodný dům Artura Toscaniniho, v případě zájmu prohlídka interiérů klasicistního Královského divadla. Volný čas, možnost večeře. Návrat do hotelu.

5. den:

Po snídani prohlídka světoznámého renesančního kláštera CERTOSA DI PAVIA. Odpoledne MILANO - prohlídka centra města, volný čas k návštěvám muzeí (obrazárna Brera, hrad, Museo Poldi-Pezzoli,

muzeum divadla Alla Scala...), posezení v luxusních kavárnách, nákupy (slavné lahůdkářství Peck, historické cukrárny, ,,čtyřúhelník módy"...), večeři apod. Večer přejezd do hotelu.

6. den:

Po snídani přejezd do slavné vinařské oblasti FRANCIACORTA, kde se vyrábí šampaňskou metodou nejznámější italský sekt (Franciacorta DOCG). Exkurze v historickém vinařství, degustace vína, možnost nákupu. Odpoledne návštěva ,,Nejkrásnějšího parku Evropy roku 2015" GIARDINO SIGURTa poblíž Verony a přejezd do hotelu po trase.

7. den:

Po Snídani přejezd do Salzburgu a prohlídka jeho pamětihodností. Volný čas, brzy odpoledne odjezd, návrat do Brna do 21:00, návrat do Olomouce kolem 22:00.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000