crosssearch

Pohodový týden v Dolomitech - Madonna di Campiglio

Poznávací zájezdy, Itálie

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na výhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně je podávána formou švédského stolu, večeře jednotné menu o 3 chodech.

Program zájezdu:

1.den (ne): Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.

2.den (po): Výlet v oblasti FOLGARIDY. Pěší túra v oblasti hory MONTE VIGO.

3.den (út): Krátký přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO. Výlet na západní stěnu BRENTY. Možnost využití lanovky na PASSO GROSTE, cesta zpět do údolí krásnou jihotyrolskou přírodou s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA.

4.den (st): Odjezd na túru kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO, nad kterým se majestátně tyčí vrcholky východní stěny masivu Brenta. Výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO.

5.den (čt): Výlet do NÁRODNÍHO PARKU STELVIO z městečka PEIO. Pěší vycházka k jezeru LAGO DI PIAN PALÚ.

6.den (pá): Výlet na sedlo PASSO TONALE - vyhlídková cesta pod vrcholem MONTE SERODINE s pohledy na ledovec masívu PRESENA. Nebo možnost výjezdu lanovkou na PASSO DEL MONTICELLO a vycházka k ledovci PRESENA.

7.den (so): Přejezd do MADONNY DI CAMPIGLIO. Pěší túra ve východní části masivu PRESANELLA k jezeru LAGO PRADALAGO a LAGO DELLE MALGBETTE. Večer odjezd do Čech.

8.den (ne): Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Stravování: Snídaně je podávána formou švédského stolu, večeře jednotné menu o 3 chodech

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování (dvoulůžkové pokoje)
* 5x polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000