crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Perly severní Itálie

Poznávací zájezdy, Itálie

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako...

Konečná cena za osobu od: 10 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna, Ferrara, Bologna). Při zpáteční cestě se podíváte i do nádherné horské oblasti severní Itálie - Dolomit.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): SIRMIONE - malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA - město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou.

3.den (ne): Pobyt u moře.

4.den (po): RAVENNA - důležité přístavní město s řadou významných historických památek, zejména ho proslavily krásné církevní mozaiky v antickém i byzantském slohu. SAN MARINO - samostatná republika ležící na svazích hory Monte Titano.

5.den (út): Pobyt u moře.

6.den (st): FERRARA - město s bohatou minulostí, středověkým centrem, s širokými ulicemi s mnoha renesančními paláci a zahradami. BOLOGNA - důležité univerzitní město s řadou historických památek, zvláště s charakteristickými středověkými věžemi. Evropské město kultury 2000.

7.den (čt): Pobyt u moře.

8.den (pá): BENÁTKY - světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.

9.den (so): PADOVA - univerzitní město se stavbami z 12.-15. století s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a malebným starým městem a bazilikou Sv. Antonína.Průjezd nejhezčí partií východních Dolomit. CORTINA d'AMPEZZO - horské středisko, dějiště zimní olympiády 1956. JEZERO MISURINA - malebné jezero, na jehož severu se tyčí dominanta Tre Cime di Lavaredo.

10.den (ne): Příjezd v dopoledních hodinách.

Ubytování: v apartmánech (dvoulůžkové pokoje) s možností vaření

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 7x ubytování

Cena nezahrnuje:  Příplatek na výběr ložnice v apartmánu (příplatek: 350 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000