crosssearch

Perly severní Itálie II.

Poznávací zájezdy, Itálie

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna). Při zpáteční cestě se podíváte i do nádherné horské oblasti severní Itálie - Dolomit.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách

2.den (so): SIRMIONE – malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA – město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou

3.den (ne): Pobyt u moře

4.den (po): RAVENNA – důležité přístavní město s řadou významných historických památek, zejména ho proslavily krásné církevní mozaiky v antickém i byzantském slohu. SAN MARINO – samostatná republika ležící na svazích hory Monte Titano.

5.den (út): Pobyt u moře

6.den (st): BENÁTKY – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.

7.den (čt): PADOVA – univerzitní město se stavbami z 12.-15. století s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a malebným starým městem a bazilikou Sv. Antonína. Průjezd nejhezčí partií východních Dolomit. CORTINA d’AMPEZZO – horské středisko, dějiště zimní olympiády 1956. JEZERO MISURINA – malebné jezero, na jehož severu se tyčí dominanta Tre Cime di Lavaredo.

8.den (pá): Příjezd v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

* poj. léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 5x ubytování v hotelu
* 5x polopenzi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000