crosssearch

Perly Neapolského Zálivu

Poznávací zájezdy, Itálie

Tivoli - Caserta - Neapol - Vesuv - Pompeje - Sorrento - Capri

Konečná cena za osobu od: 8 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tivoli - Caserta - Neapol - Vesuv - Pompeje - Sorrento - Capri

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách přes Rakousko do Itálie. Nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd směr Neapolský záliv, zastávka v TIVOLI, prohlídka ruin palácového komplexu chrámů, lázní a nymfea Hadriánovy vily z 2. století. Poté CASERATA - neapolské Versailles. Procházka parkem, exteriéry bývalého královského zámku italské větve Bourbonů. Ubytování. Nocleh.

3. den:
Po snídani výjezd pod vrchol VESUVU, výstup ke kráteru sopky. Přejezd do POMPEJÍ - prohlídka vykopávek antického města pohřbeného po výbuchu Vesuvu roku 79. Odjezd do NEAPOLE, metropole Kampánie, krátká prohlídka města s výhledem na přístav (Castel Nuovo - rezidence neapolských králů, Palazzo Reale - původní královský zámek, Teatro San Carlo - jedno z největších evropských divadel, kostel S. Francesco di Paola). Večeře, nocleh.

4. den:
Po snídani výlet lodí na ostrov CAPRI, celodenní pobyt na ostrově: procházka s průvodcem , Augustovy zahrady, návštěva parfumerie nebo prodejny likérů. Procházka k Tiberiově vile, nebo místní dopravou individuální návštěva Anacapri (vila Axela Muntheho), fakultativní vyhlídková plavba kolem ostrova. Návrat do hotelu,večeře, nocleh.

5. den:
Po snídani odjezd do ŘÍMA - pěší okruh s průvodcem: Vatikán (vatikánské náměstí s prohlídkou chrámu sv. Petra), Piazza Navona, Pantheon, Benátské náměstí s památníkem Viktora Emanuela II., výhled z Kapitolu na Římské fórum a Císařská fóra, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna - Španělské schody. Odjezd z Říma, noční přejezd Itálií do Rakouska.

6. den:
Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000