crosssearch

Opera ve Veronské aréně

Poznávací zájezdy, Itálie

Město UNESCO, koupání v Gardském jezeře, římská vila, plavba motorovým člunem, skvělá architektura.... skvostné představení.... hotel****. Prohlídka Verony a volno k zažití armosféry před operou, kdy diváci posedávají před kavárnami na ulicích a popíjejí červené víno. Slavné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Město UNESCO, koupání v Gardském jezeře, římská vila, plavba motorovým člunem, skvělá architektura.... skvostné představení.... hotel****.
Prohlídka Verony a volno k zažití armosféry před operou, kdy diváci posedávají před kavárnami na ulicích a popíjejí červené víno. Slavné kostely, domy Julie a Romea, hrad Scaligerů... A potom již usednete na antické kameny Arény, zazní slavné árie v nejpompéznějším aranžmána světě - až 350 lidí na jevišti spustí slavné sboryi. Atmosféru ještě zvýrazní svíčky v rukách až 20 tisíc diváků...

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve več. hodinách.

2.den (so): Prohlídka historických měst na seznamu UNESCO – PADOVA a VICENZA. V Padově navštívíte baziliku sv. Antonína, slavnou historickou univerzitu s botanickou zahradou, proslulou obrazárnu, aj. Vicenza je městem renesance– bazilika, divadlo Teatro Olimpico, městské paláce a renesanční vily. Nocleh.

3.den (ne): - LAGO DI GARDA - nejkrásnější letovisko SIRMIONE –úzký poloostrov s románskými kostelíky a druhou největší římskou vilou v Itálii, možnost koupání. Odpoledne prohlídka VERONY a potom již usednete na antické kameny Arény, zazní slavné árie v nejpompéznějším aranžmá na světě. Představení končí po půlnoci. Po té do ČR.

4.den (po): Návrat po poledni.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autobusem
* 1x ubytování v hotelu **** se snídaní
* průvodce
* vstupenka na představení na sezení do nečíslovaných sektorů

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000