crosssearch

Nejkrásnější Místa Střední Itálie

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

Ancona - Urbino - Numana - Ascoli Piceno - Assisi - Perugia

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ancona - Urbino - Numana - Ascoli Piceno - Assisi - Perugia

1. den:
Odpoledne odjezd z ČR a noční přejezd do Itálie.

2. den:
Přestávka na motorestu na snídani, příjezd do ANCONY, prohlídka krásného města rozloženého na skalách nad Jaderským mořem. Odpoedne přejezd do hotelu v přímořském letovisku a odpočinek u moře, večeře.

3. den:
Dopoledne cesta do vnitrozemí, prohlídka URBINA s rodným domem Raffaella Santiho a renesančním vévodským palácem (obrazárna), poté poutní místo LORETO se Svatou chýší Panny Marie (vzor všech pozdějších Loret) a později odpoledne procházka po malebném přímořském městečku NUMANA a vyjížďka lodí kolem útesů a bílých pláží CONERSKÉ RIVIÉRY. Návrat do hotelu a večeře.

4. den:
Odjezd do ASCOLI PICENO a prohlídka bohatého středověkého města nedotčeného turismem. Volno k procházkám nebo např. návštěvě historické kavárny Meletti. Půvabná cesta kolem Monti Sibillini a nad Nursijskou planinou do NORCIE (rodné město sv. Benedikta, člen Asociace nejkrásnějších měst Itálie) a do SPOLETA, zajímavého pevnostního města v horách s mnoha památkami. Čas na večeři ve Spoletu. Ubytování v hotelu

5. den:
Ráno prohlídka ASSISI: chrámy sv. Františka (Giottovy fresky) a sv. Kláry, katedrála, v Porziuncole chrám Santa Maria degli Angeli s kaplí sv. Františka. Kolem poledne přejezd do PERUGIE. Podrobná prohlídka jednoho z nejkurioznějších měst Itálie. Krásné vyhlídky do okolní krajiny, kašna Nicoly a Giovanniho Pisaniů, Peruginovy a Raffaellovy fresky, památky po Etruscích, významná obrazárna, historická cukrárna Sandri, temné, křivolaké uličky. Čas na večeři, kolem 21.00 odjezd do ČR.

6. den:
Po poledni návrat do Olomouce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000