crosssearch

Nejkrásnější místa Itálie

Poznávací zájezdy, Itálie

Cena zahrnuje • 4 noclehy se snídaní v hotelu • dopravu autokarem • průvodce po celou dobu pobytu • polodenní pěší prohlídku Říma s odborným průvodcem • zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den: Odjezd non-stop přes Rakousko (Německo) do Itálie.

2.den: V ranních hodinách příjezd do Benátek, prohlídka města, během níž uvidíte např. Dóžecí palác, baziliku sv. Marka, Campanillu, Ponte di Rialto a další. Individuální volno, v odpoledních hodinách odjezd do místa ubytování v oblasti Montecatini, nocleh.

3. den: Snídaně, odjezd do Pisy, krátká individuální pěší prohlídka města, které proslulo „šikmou věží“. Pokračování do Florencie, metropole Toskánska, která byla v době renesance centrum kultury a umění. Mezi nejzajímavější místa patří náměstí Signorie s nádhernou katedrálou Santa Maria del Fiore a další. Individuální pěší prohlídka města s možností návštěvy zdejších muzeí. Nocleh v oblasti Říma.

4.den: Snídaně, odjezd do Říma, metropole Itálie. Řím byl celkem půldruhého tisíciletí středem Evropy a dějištěm klíčových historických událostí, metropolí Římské říše a světské moci papežů, byl prvním skutečným velkoměstem. Po příjezdu do „Věčného města“ se uskuteční polodenní pěsí prohlídka s průvodcem, během které uvidíte nejznámější pamětihodnosti jako např. Andělský hrad, Andělský most, Piazza Navona, Pantheon, Fontanu di Trevi, Benátské náměstí, Kapitol, Koloseum a další. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do hotelu v okolí Neapole, nocleh.

5. den: Po snídani odjezd do Neapole, jihoitalského přístavního města, situovaného v překrásné poloze při rozlehlém zálivu pod svahy vulkánu Vesuv. Krátká okružní jízda městem. Výjezd na Vesuv s fantastickým výhledem a možností individuálního výstupu ke hraně kráteru tohoto světoznámého vulkánu. Pokračování do Pompejí, významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu a pod vrstvou sopečného bahna a popela zakonzervováno do dnešních dnů. Individuální prohlídka zdejších proslulých vykopávek. Návrat do hotelu, nocleh.

6. den: Po snídani odjezd do přístavu v Neapoli, fakultativní výlet lodí na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých císařů. Volno k prohlídce ostrova, při níž nezapomeňte navštívit Tiberiovu vilu nebo Modrou jeskyni. V pozdních odpoledních hodinách odjezd zpět do vlasti.

7. den: Příjezd do České republiky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000