crosssearch

Nádherné Toskánsko A Ostrov Elba

Poznávací zájezdy, Itálie

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách. Přejezd Rakouskem a Itálií. V odpoledních hodinách zastávka v BOLOGNI, hlavním městě provincie Emilia-Romagna, sídle arcibiskupství a nejstarší univerzity v Evropě. Ubytování. Nocleh. 2. den: Po snídani prohlídka FLORENCIE -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Přejezd Rakouskem a Itálií. V odpoledních hodinách zastávka v BOLOGNI, hlavním městě provincie Emilia-Romagna, sídle arcibiskupství a nejstarší univerzity v Evropě. Ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani prohlídka FLORENCIE - Palazzo Vecchio a Loggia dei Lanzi s mnoha slavnými sochami, Piazza del Duomo s katedrálou a Giottovou zvonicí, Baptisterium, Ponte Vecchio se zlatnickými krámky. Návštěva a prohlídka města SAN GIMIGNANO, jedno z nejatraktivnějších měst v Toskánsku. Poté SIENA - prohlídka centra města, náměstí del Campo, kde kostely a paláce vytvářejí architektonický komplex. Ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani LUCCA - malebné toskánské město obehnané hradbami. Hlavní náměstí nese jméno Napoleona, tržiště na místě starého římského divadla, rodný dům Giacoma Pucciniho. PISA - město proslavené šikmou věží, Dómském náměstí s Dómem, šikmou věží a baptisteriem. Poté město VOLTERA - známé zpracováním alabastru. Prohlídka historické části, která je tvořena středověkými paláci a impozantní radnicí, městská brána Arco Etrusco. Nocleh.

4. den:
Po snídani odjezd do přístaviště a plavba lodí na ostrov ELBA, do hlavního města PORTOFERRAIA (Železný přístav). Prohlídka dominant města - radnice, kostel Miseriocordia, kde se každý rok 5. května koná zádušní mše za Napoleona. Villa di Molini, bývalá Napoleonova rezidence. Odpoledne návrat lodí do Piombina.

5. den:
Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000