crosssearch

Mozaika nejkrásnějších italských měst

Poznávací zájezdy, Itálie

Trasa zájezdu: Benátky o Murano o Florencie o Tivoli o Ostia Antica o Řím o Vatikán Program: 1. den: večer odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie. Letecká verze odlet do Benátek, transfer na ubytování, nocleh. 2. den: celodenní prohlídka Benátek - města s neopakovatelnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Benátky o Murano o Florencie o Tivoli o Ostia Antica o Řím o Vatikán

Program:

1. den: večer odjezd z ČR přes Rakousko do Itálie. Letecká verze odlet do Benátek, transfer na ubytování, nocleh.

2. den: celodenní prohlídka Benátek - města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka s věží a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Návštěva sklárny na ostrově Murano. Odjezd na ubytování, nocleh.

3. den: po snídani odjezd do Pisy. Navštěva Campo dei Miracoli (Pole zázraků) se známou šikmou věží a Dómem. Fakultativně výstup na šikmou věž. Odpoledne se přesuneme do Florencie - kolébky renesance, která se odtud rozšířila do celého světa. Prohlídka významných historických památek - Náměstí della Signoria se sochou Davida, palác Vecchio, katedrála Santa Marie del Fiore, galerie Uffizzi či jeden z nejkrásnějších italských mostů Ponte Vecchio. Odjezd na ubytování v okolí Říma, nocleh.

4. den: než zamíříme do věčného města, prohlídka jeho neprávem opomíjeného okolí, kde si od antických dob Římané stavěli venkovská sídla určená k odpočinku. Navštívíme Tivoli, Ostia Antica a letní sídlo papeže Castel Gandolfo. Návrat na nocleh.

5. den: to nejlepší přijde na závěr - italská metropole Řím. Celodenní návštěva památek "věčného města", procházka historickým centrem s neobyčejnou koncentrací antických památek jako je Koloseum nebo Pantheon. Navštěva také náměstí Piazza Navona s Fontánou Čtyř řek, výstup po Španělských schodech, slavná Fontána di Trevi. Svůj návrat do Říma si můžete "pojistit" vhozením mince právě do této fontány. Neopomeneme ani Vatikán - sídlo katolické církve. Návštěva chrámu Sv. Petra s jeho kryptami, kde je mj. i hrobka nedávno zesnulého papeže Jana Pavla II. a Vatikánská muzea s ohromující Sixtinskou kaplí.

6. den: příjezd do ČR ve večerních hodinách. Letecká verze transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000