crosssearch

Miláno S Výlety Do Benátek A K Jezeru Como

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Milána, transfer, ubytování v hotelu. Odpolední nebo večerní procházka. Možnost navštěvy nejkrásnější a nejdůležitější památky, kterou je dóm na náměstí Piazza Duomo, velkolepou Galerii Viktora Emanuela, královský...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Milána, transfer, ubytování v hotelu. Odpolední nebo večerní procházka. Možnost navštěvy nejkrásnější a nejdůležitější památky, kterou je dóm na náměstí Piazza Duomo, velkolepou Galerii Viktora Emanuela, královský palác, Palazzo dei Giureconsulti, Palazza della Regione, městskou radnici. Dále největší a nejslavnější divadlo La Scala, možnost návštěvy obrazárny Pinacoteca di Brera, kostel Santa Maria delle Grazie, Vědeckotechnické muzeum atd. Nocleh.

2. den:

snídaně, ráno odjezd rychlovlakem Freccia Rossa do Benátek. Celodenní prohlídka města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka se zvonicí a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Návrat rychlovlakem zpět do Milána. Nocleh.

3. den:

snídaně, výlet k jezeru Como, prohlídka městačka. Odpoledne návrat do Milána, pokračování prohlídky z prvního dne. Nocleh.

4. den:

snídaně, fakultativní volno, dle letového řádu odlet zpět do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000