crosssearch

Miláno - Florencie - Boloňa

Poznávací zájezdy, Itálie

Program zájezdu 1.den: Odlet z Prahy/Vídně do Milána. Po příletu prohlídka MILÁNA. Uvidíme nejkrásnější zajímavosti města: majestátní gotickou katedrálu Duomo di Milano, budovu slavné Opera Scala, katedrálu St. Ambrogio a hrad Castello Sforzesco (1450) na náměstí Piazza...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:
Odlet z Prahy/Vídně do Milána. Po příletu prohlídka MILÁNA. Uvidíme nejkrásnější zajímavosti města: majestátní gotickou katedrálu Duomo di Milano, budovu slavné Opera Scala, katedrálu St. Ambrogio a hrad Castello Sforzesco (1450) na náměstí Piazza Castello, který hostí několik muzeí a jeho interiér zdobí dekorace a fresky slavných umělců. Součástí hradu je i vyhlídková věž, aréna a park v anglickém stylu. Při cestě do Florencie zastávka v Maranello. V muzeu Ferrari s největší sbírkou luxusních červených "koní" nahlédneme do historie hvězdy mezi závodními auty. Příjezd do hotelu v blízkosti Florencie, nocleh.

2.den:
Po snídani celodenní výlet do nejkrásnějších míst Toskánska. V kouzelné SIENĚ uvidíte Palazzo Publico s věží Torre del Mangia, náměstí Piazza del Campo (UNESCO), slavnou katedrálu Il Duomo, baziliku San Domenico. V typicky zvlněné toskánské krajině vás zláká na návštěvu středověké městské opevnění MONTERIGGIONI se 14 věžemi a nevynecháme ani další historické lákadlo - "Město věží" a sídlo Etrusků SAN GIMIGNANO (UNESCO) s bazilikou di Santa Maria Assunta, Dómem a Palazzo del Popolo. Na závěr celodenního poznávání minulosti tohoto kraje si Toskánsko můžete (fakultativně) vychutnat ve velkém gastronomickém stylu: Večeře s ochutnávkou kulinářských specialit Toskánska, degustací červených vín oblasti Chianti - ,,Škola vína". Po večeři návrat do hotelu, nocleh.

3.den:
Po snídani v hotelu půldenní prohlídka FLORENCIE. Uvidíte Palazzo Vecchio na Piazza della Signoria, kopii Michelangelova Davida, baziliku Santa Croce, Giottovu zvonici Kampanilla, chrám Santa Maria del Fiore, most Ponte Vecchio - unikátní a nejstarší most přes řeku Arno, baptisterium San Giovanni, baziliku San Lorenzo, náměstí Piazza Republica a slavnou obrazovou galerii Uffizi. Během cesty do Milána se zastavíte v překrásné historické BOLONI. Prohlídka města, jehož symbolem jsou Dvě věže (Due Torri) a které ve svém historickém centru ukrývá několik středověkých, renesančních a barokních uměleckých skvostů (UNESCO). Uvidíte srdce města - náměstí Piazza Maggiore s gotickou bazilikou San Petronio (1390) a palácem Palazzo dei Notai, Piazza San Stefano se sedmi románskými kostely (5.-8.st.) a chrámem Božího hrobu. Ubytování v hotelu v Miláně nebo v okolí, volno, nocleh.

4. den:
Transfer z hotelu na letiště, odlet.

Cena zahrnuje:
autobusovou nebo leteckou dopravu tam a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle popisu, služby delegáta, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu u leteckých zájezdů, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Cena nezahrnuje:
vstupné do muzeí a historických objektů (pokud není uvedeno jinak v programu) ? fakultativní program ? pobytová taxa u zájazdů do Itálie 3-4 EUR /os./den (platba přímo v hotelu)

Jiné Příplatky:
příplatek za jednolůžkový pokoj 2.430 Kč/pobyt , Muzeum ferrari 324,- Kč / os., degustace s večeří a Školou vína 648,- Kč / os.

Poznámka:
Změna programu, odletových míst a časů vyhrazena.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000