crosssearch

Milano - adventní víkend v Itálii a světové Vánoční trhy řemesel, nákupy

Poznávací zájezdy, Itálie

Vánoční Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala, fresky Leonarda da Vinciho, město kostelů, honosných paláců, fotbalu, labužníků a módy. V průběhu zájezdu navštívíme nejen vánoční trhy u zámku Castello Sforzesco a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Milano - adventní víkend v Itálii
a světové Vánoční trhy řemesel, nákupy

1. den zájezdu Dle letového řádu odlet s českým průvodcem z Prahy, přílet do MILANA - pulzující město Lombardie, město umění, designu a světové módy. Transfer na ubytování do hotelu. Následuje prohlídka Piazza Duomo se slavnou milánskou gotickou katedrálou Duomo – fantastický soubor vznosných pilířů, vyhlídka ze střechy katedrály, kde za jasného počasí můžeme vidět i Alpy, honosná obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II. – zde můžeme v Il. Salotto ochutnat údajně nejlepší kávu v Miláně, budova Pinacoteca di Brera – jedna z nejslavnějších italských obrazáren s díly od A. Mantegny, Rafaela, Belliniho, Rembrandta a dalších mistrů. Vánoční atmosféra historického centra, individuální volno, návrat na hotel.


2. den zájezdu Navštívíme Castello Sforzesco – původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta, světoznámá muzea např: Museo d´ Arte Antica a známé vánočními trhy před zámkem. Ochutnáme Panettone, vždyť Vánoce v Itálii a Panettone jsou jedno. Navštívíme i Zlatý čtyřúhelník Quadrilatero d´Oro. Obchody a butiky všech proslulých módních návrhářů. Individuální volno k procházkám a nákupům v pavoučích sítích úzkých, dlážděných milánských ulic.

3. den zájezdu Ráno po snídani odjedeme k milánskému FIERAMILANO, kde navštívíme světové Vánoční trhy řemesel - lidové tradice, krása řemesel, vystavovatelé ze 130 zemí celého světa, přes 3 000 expozic, originální vánoční dárky, italská káva, tropické koktejly. Ponoříme se do vůní francouzských parfémů, chuťové buňky budeme rozmazlovat pokrmy s indickým kořením, zaposloucháme se do rytmu bubnů Senegalců, navštívíme africké tržiště, meditační náladu nasajeme u tibetského domu nebo koupíme svetřík z vyhlášeného kašmíru. Pro ty z vás, kdo nechtějí na Vánoční trhy, individuální volno ve městě - bohaté možnosti nákupů, návštěvy muzeí a galerií, ev. návštěva centra Fashion District - jeden z největších outletů v Evropě - opravdový ráj nákupů.

4. den zájezdu Po snídani dokončíme prohlídku města s průvodcem - divadelní muzeum v La Scala, honosné paláce, slavné kostely vč. chrámu sv. Ambrože. Individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

 

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Milano - Praha, letištní taxy a poplatky, kabinové zavazadlo dle pravidel letecké společnosti, transfer z/na letiště, 3x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím – poloha hotelu na trase MHD, 3x snídani, pobytovou taxu, průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné, městskou dopravu, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

1lůžk. pokoj 1 990 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 120 Kč. Pro zájemce možnost zajištění prohlídky fresky Leonarda da Vinciho „ Poslední večeře páně“ v Chiesa di Santa Maria delle Grazie – cena 450 Kč. Doporučujeme velmi včasnou rezervaci, bližší info v CK.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000