crosssearch

Milano a opera v La Scale, freska L. da Vinci "Poslední večeře Páně"

Poznávací zájezdy, Itálie

Navštívíme Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala a fresky Leonarda da Vinciho, město fotbalu a město labužníků a především město módy kde sídlí takové značky jako Armani, Versace, Prada, Valentino a mnoho dalších....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Poznávací zájezd Milano 2014 - zájezd opera v La Scale 2014

1. den zájezdu Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den zájezdu V ranních hodinách přijedeme do pulzujícího města Lombardie, města umění, designu a světové módy MILÁNA. Prohlídka Piazza Duomo se slavnou milánskou gotickou katedrálou Duomo – fantastický soubor vznosných pilířů, vyhlídka ze střechy katedrály, kde za jasného počasí můžeme vidět až do Švýcarska, stylová obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II. – zde můžeme v Il. Salotto ochutnat údajně nejlepší kávu v Miláně, Pinacoteca di Brera – jedna z nejslavnějších italských obrazáren s díly od A. Mantegny (Mrtvý Kristus), Rafaela (Sňatek Panny Marie), Belliniho, Rembrandta a dalších mistrů. Navštívíme i Zlatý čtyřúhelník Quadrilatero d´Oro. Obchody a butiky všech proslulých módních návrhářů. Individuální volno k procházkám a nákupům v pavoučích sítích úzkých, dlážděných milánských ulic.

3. den zájezdu Shlédneme slavnou nástěnnou malbu od Leonarda da Vinciho „Poslední večeře Páně“ - Chiesa di Santa Maria delle Grazie. Navštívíme Castello Sforzesco – původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta. Dnes poskytuje zámek přístřeší několika muzeím věnovaných užitnému umění, archeologii a mincím. Najdeme zde i Museo d´ Arte Antica, tato úchvatná sbírka nábytku, starožitností a maleb obsahuje také díla od Tiziana, Van Dycka či poslední nedokončené sousoší Michelangela Pietà Rondanini. Odpoledne odjedeme zpět do hotelu a večer nás čeká vrchol celého zájezdu, představení na pravděpodobně nejslavnější operní scéně světa, v legendární La Scale (Teatro alla Scala). Fakultativní návštěva špičkového operního představení od Don Carlo od Giuseppe Verdiho bude neuvěřitelný zážitek. Po představení cca v 23.00 hod. se vrátíme na hotel.

4. den zájezdu Ráno po snídani odjedeme k prohlídce pozoruhodného kartuziánského kláštera CERTOSA DI PAVIA, jedna z nejimpozantnějších staveb celé severní Itálie. Cesta zpět kolem vrcholů Rétských Alp - scenérie hor a rozeklaných úbočí. V poledních hodinách odjezd do republiky. Předpokládaný příjezd do ČR v nočních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu lux. klim busem, vstupné a rezervace na prohlídku fresky Leonarda da Vinciho, 2x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 2x snídani, průvodce, komplex. pojištění vč. storna zájezdu str. 2 katalogu

Cena nezahrnuje

vstupné, vstupenku do Teatro La Scala, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Poznámka pro zájemce o lístky do Opery La Scala – G. Verdi SIMON BOCCANEGRA
Vstupenky na představení nejsou v ceně zájezdu. Prodej vstupenek probíhá formou prodeje míst v boxu v jednotlivých lodžiích. K dispozici v jednom boxu jsou vždy dvě vstupenky v sektoru žlutém (1.řada), jedna vstupenka v sektoru oranžovém (2.řada), modrém (2.řada) a zeleném (3. řada). Informace ohledně volných míst podá CK. Při rezervaci uveďte požadavek na místa. Většina vstupenek se prodává měsíce dopředu a bývají velmi brzo vyprodány. Z tohoto důvodu je nutná vaše včasná rezervace - nejpozději do 20.08. 2014! Po tomto termínu CK zajištění vstupenek nezaručuje!
Ředitelství Teatro alla Scala si vyhrazuje právo na změnu programu i případnou změnu sólistů. Na operní představení postačí formální společenské oblečení.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000