crosssearch

Milano a La Bohéme v opeře La Scala

Poznávací zájezdy, Itálie

Obrázek není k dispozici

Miláno je jedno z nejkrásnějších měst severní Itálie. Je městem umění, designu a světové módy. Vrcholem celého zájezdu bude představení La Bohéme v nejslavnějším divadle La Scala.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2.den: V ranních hodinách zastavíme pod vrcholy zasněžených Rétských Alp u jezera LAGO DI COMO, které je nejpozoruhodnějším lombardským jezerem. Následuje odjezd do pulzujícího města Lombardie, města umění, designu a světové módy do MILÁNA. Prohlídka Piazza Duomo se slavnou milánskou gotickou katedrálou Duomo, stylová obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II. aj. Odjezd na ubytování a večer nás čeká vrchol celého zájezdu, představení na pravděpodobně nejslavnější operní scéně světa, v legendární LA SCALE. Fakultativní návštěva špičkového operního představení La bohčme, v cca 23.00 hod. návrat na hotel.

3.den: Ráno prohlídka pozoruhodného kartuziánského kláštera CERTOSA DI PAVIA, jedna z nejimpozantnějších staveb celé severní Itálie. Zbytek dne budeme věnovat městu Milán. Shlédneme slavnou nástěnnou malbu od Leonarda da Vinciho „POSLEDNÍ VEČEŘE PÁNĚ“ - Chiesa di Santa Maria delle Grazie. Navštívíme CASTELLO SFORZESCO – původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta. Milánskou tržnici PECK.

4.den: Ráno Zlatý čtyřúhelník QUADRILATERO D´ORO. Obchody a butiky všech proslulých módních návrhářů. Individuální volno k procházkám a nákupům, odpoleden odjezd. Předpokládaný příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000